-25%Літня жіноча блузка з коротким рукавом з льону молочна
- В наявності
- Код: 3111
2 000 ₴
1 500 ₴
Елегантна легка блуза з натуральної тканини у світлому молочному відтінку
Лаконічна модель жіночої літньої блузи вільного покрою. Чисті лінії, вільний крій - нічого зайвого. Застібка на гудзики спереду на планці, спущене плече, вільний рукав, пояс з основної тканини у комплекті.Блузка гарно стилізується з актуальним літнім взуттям: мюлі і босоніжки. Також її можна додати бо більш молодіжних аутфітів - з кедами та кросівками.віскозна пряжа з додавання льону
- Верх: віскозна пряжа з додаванням льону
- Склад: 56% віскоза, 34% льон, 10% нейлон
- Відтінки: молочний
- Застібка: ґудзики зверху на планці
- Фасон: сідає чітко по фігурі не оверсайз, йде розмір у розмір
- Температурний режим: весна-літо
- Розміри: 42-44, 46-48, 50-52
- Догляд: прання на легкому режимі 30°С
- Довжина: 66 - 68 см
Чому варто обрати цю вишукану лляну блузу?
• виглядає дорого та стильно без зайвих деталей
• легко комбінується з босоніжками, кедами чи лоферами
• добре підходить як для щоденних образів, так і для особливих моментів
• комфортна посадка та жіночний силует
• та сама річ, в якій нічого зайвого, але вигляд - вау!
- Реальні фото товару та відеоогляди
- Українське виробництво: фабричне пошиття - рівні шви, правильна форма, матеріали нового покоління
- Визначимо розмір, який підійде саме Вам
- Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти
- Обмін та повернення
Заміри виробу по розмірах:
42-44: ширина під проймою (ПОГ) 50 см, довжина рукава 30,5 см + ширна плеча 10 см., довжина виробу 66см
46-48: ширина під проймою 54 см, довжина рукава 31 см + ширна плеча 10,5 см., довжина виробу 67 см
50-52: ширина під проймою 58см, довжина рукава 31,5 см + ширна плеча 11 см., довжина виробу 68 см

РОЗМІРНА СІТКА

СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті .
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trikobakh |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват грудей | 92 см |
| Вид виробу | Блузка |
| Міжнародний розмір | S |
| Колір | Молочний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Віскоза |
| Склад | 56% віскоза, 34% льон, 10% нейлон |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 57 см |
| Довжина рукава вироба | 23 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон вирізу горловини | Гругла |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
- Ціна: 1 500 ₴
- Спосіб упаковки: Пакет з фірмовим логотипом виробника










