ХІТ ПРОДАЖІВ
-12%
-12%Елегантне жіноче кашемірове пальто жакет демісезонне з поясом світло-сіре 44
- В наявності
4 320 ₴
3 820 ₴
+380 (50) 139-23-13
менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mila Nova |
| Країна виробник | Україна |
| Вид пальто | Коротке пальто |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Властивості тканини | Повітропроникність, Вітростійкість |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина виробу | 65 см |
| Довжина від горловини до низу вироба | 65 см |
| Довжина рукава вироба | 72 см |
| Застібка | Гудзики |
| Капюшон | Без капюшона |
| Колір | Сірий |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Матеріал підкладки | Віскоза |
| Міжнародний розмір | S |
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват стегон | 98 см |
| Обхват талії | 74 см |
| Оздоблення та прикраси | Пояс |
| Особливості | На ґудзиках |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 60 % віскоза 20% вовна 20% поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип кишень | Прорізні |
| Тип коміра | Відкладний |
| Тип тканини | Кашемір |
| Фасон рукава | Довгий |
| Ширина виробу | 58 см |
- Ціна: 3 820 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове пакування виробника: поліетиленовий пакет з логотипом виробника

