-16%Біла сукня сорочка літня довга з прошви натуральна тканина
- В наявності
2 470 ₴
2 070 ₴
Сукня-сорочка з високоякісної турецької прошви. Модель з відкладним коміром і короткими цільнокроєними рукавами з підворотом. По боках передбачені функціональні кишені. Застібається на планку з ґудзиками. У комплект входить пояс із пряжкою та сукня-комбінація..
Заміри виробу в 46-48 розмірі:
- довжина по спинці – 136 см.
РОЗМІРНА СІТКА

Для правильного визначення розміру зробіть заміри тіла, які приведені в таблиці.
Згідно ваших даних нам буде не складно визначити потрібний вам розмір.
ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ САМЕ У НАС
- Фахова консультація менеджера по вибору моделі жіночої сукні, яка найбільше вам підходить
- Обмін/Повернення якщо не підійшла
- Співвідношення якості продукції і ціни вас приємно здивує
- Час відповіді компанії - протягом 10 хвилин
УМОВИ ЗАМОВЛЕННЯ
Продаючи вам товари, ми гарантуємо, що купуючи у нас ви отримуєте товар, який відповідає опису і представленим фото.
Тому не потрібно турбуватись про те, що вам може не приїхати замовлена річ.
Роблячи повну передоплату перед відправкою ви економите ваші гроші, оскільки не сплачуєте комісію за переказ коштів.
Доставку сплачує Покупець.
СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті .
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Модний острів |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина рукава | Короткий |
| Довжина сукні | Довге / макси |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Білий |
| Міжнародний розмір | S |
| Наявність кишень | Так |
| Наявність корсету | Ні |
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Оздоблення та прикраси | Гудзики, Пояс |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46/48 |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% котон |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип тканини | Softshell |
| Фасон вирізу горловини | Відкладний комір |
| Фасон рукава | Зі спущеною лінією плеча |
| Фасон сукні | А-силует |
| Шлейф | Ні |
- Ціна: 2 070 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмовий пакет з логотипом виробника






