-19%Сукня сорочка жіноча міді з довгим рукавом із замші діагональ бежева 44
- В наявності
- Код: 121140
2 130 ₴
1 730 ₴
Сукня жіноча з довгими рукавами з приємної на дотик замші – стиль і комфорт на кожен день
Купити тепле нарядне плаття прямо зараз на AnaSol-Style!
МОДЕЛЬ СУКНІ ВІДШИВАЄТЬСЯ В РОЗМІРАХ
42 44 46 48 50 52 54
РОЗМІРНА СІТКА

СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті .
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Виробник | Модний острів |
| Міжнародний розмір | S |
| Колір | Бежевий |
| Тип тканини | Замша |
| Фасон сукні | Міді |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват грудей | 88 см |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Фасон вирізу горловини | Декольте |
| Фасон рукава | Довгий |
| Склад | 87% поліестер, 10% віскоза, 3% еластан |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Довгий |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Застібка | Гудзики |
| Наявність кишень | Ні |
- Ціна: 1 730 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмовий пакет з логотипом виробника



