-17%Джинсова сорочка жіноча в етно стилі оверсайз з вишивкою блакитна 44/46
- В наявності
- Код: 90757
2 390 ₴
1 990 ₴
Замовляйте модну куртку сорочку джинсову - стиль та комфорт на кожен день :
- Реальні фото товару
- Фабричне пошиття Харків - рівні шви, правильна форма, гарно сідає по фігурі, матеріали нового покоління
- Визначимо розмір, який підійде саме Вам
- Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти
- Обмін та повернення
- Працюємо напряму з виробником
На фото одягнуто 44 р на параметри: груди 90 см, талія 68 см, бедра 94 см. Ріст 172 см
Джинсова куртка з вишивкою жіноча коротка оверсайз демісезонна
Жіноча джинсова куртка-сорочка в стилі оверсайз — модний та комфортний вибір для демісезонного гардероба. Модель виконана з високоякісного турецького деніму, який забезпечує довговічність та комфорт. Коротка довжина 62 см і довгі рукави 72 см зі спущеним плечем та розрізами на манжетах створюють сучасний силует. Відкладний комір і застібка на кнопки підкреслюють класичний стиль, а великі кишені із клапанами додають практичності. Вишивка з люрексової нитки робить виріб оригінальним і привертає увагу.
- Верх: міцний джинс
- Відтінок: білий
- Температурний режим: весна-осінь-літо +10-25 °С
- Утеплювач: без утеплення
- Розміри: 44 46 48, фасон оверсайз
- Довжина : 70 см
- Особливості: стильна вишивка на плечах і спинці в етно стилі
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ДЖИНСОВОЇ СОРОЧКИ
- Модний дизайн, що додає образу стилю та ефектності
- Гарячий тренд і практичність в одній моделі
- Для прохолодної погоди весною та вліту
КОМУ ПІДІЙДЕ ЦЯ МОДЕЛЬ ЖІНОЧОЇ СОРОЧКИ З ДЕНІМУ ?
✔ Для жінок, які цінують якість та добротний крій у верхньому одязі
✔ Для усіх типів фігури - універсальний фасон, що гарно сідає на будь-які параметри
✔ Для тих, хто любить модні тренди, і завжди тримає руку на пульсі моди - стильна новинка, в яку варто інвестувати зараз, оскільки буде актуальна на наступні сезони
ЗАМІРИ КУРТКИ ПО РОЗМІРАХ:




РОЗМІРНА СІТКА
44-46 46-48

СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті .
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модний острів |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Міжнародний розмір | S |
| Вид куртки | Джинсова |
| Тип тканини | Джинс |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | полиэстер 100% |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Колір | Синій |
| Тип коміра | Відкладний |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Кнопки |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість, Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 69 см |
| Довжина рукава вироба | 63 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
| Особливості | З карманом |
- Ціна: 1 990 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове пакування виробника: картонна коробка


