РОЗПРОДАЖ
-22%
-22%влевовправо
Жіноча святкова сукня великого розміру натуральна тканина преміум якість пошиття
- В наявності
1 830 ₴
1 430 ₴
+380 (50) 139-23-13
менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Модний острів |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Властивості тканини | Повітропроникність, Еластичність висока / Стрейч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина рукава | Довгий |
| Довжина сукні | Міді |
| Міжнародний розмір | 3XL-4XL |
| Наявність корсету | Ні |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват стегон | 118 см |
| Обхват талії | 98 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 58/60 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 80% хлопок, 20% эластан |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Фасон вирізу горловини | U-подібний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Фасон сукні | Міді |
| Шлейф | Ні |
- Ціна: 1 430 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмовий пакет з логотипом виробника


