-20%Стильна блузка вишиванка жіноча вишита сорочка оверсайз чорна
- В наявності
2 030 ₴
1 630 ₴
Стильна блузка вишиванка жіноча вишита сорочка з пишними рукавами оверсайз
Модель виготовлена з натуральної повітропроникної тканини, яка забезпечує комфорт навіть у теплу погоду. Блузка прикрашена вишивкою з рослинним орнаментом, що надає образу вишуканості та національного колориту. V-подібний виріз зі стійкою та зав'язками з китицями підкреслює етнічний стиль, а вільний крій оверсайз забезпечує зручність та свободу рухів.
Розміри виробу в розмірі 44-46:
- Довжина виробу: 63 см
- Довжина рукава: 68 см
- Склад - 80% бавовна, 20% поліестер
Модель на фото: зріст 174 см, одягнуто на параметри 88-68-94 розмір 44/46
Жіноча блузка-вишиванка — гармонійне поєднання традиційного етнічного стилю та сучасного комфорту. Ця модель додасть стильного етнічного акценту до твого гардеробу. Фасон оверсайз — розміри збільшені, тому вона підійде для більших розмірів.
Звертайтесь - визначимо розмір, який підійде саме Вам. Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти. Обмін та повернення.
ЗАМІРИ МОДЕЛІ ПО РОЗМІРАХ

Купити блузка вишиванка жіноча прямо зараз на AnaSol-Style!



РОЗМІРНА СІТКА
44-46 46-48 48-50

СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модний острів |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Блузка |
| Властивості тканини | Повітропроникність, Гігроскопічність |
| Візерунки і принти | Вишиті візерунки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 63 см |
| Довжина рукава вироба | 68 см |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Чорний |
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват шиї | 36 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Силует | Прямий |
| Склад | 80% бавовна, 20% поліестер |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип сорочкового коміра | З закругленими краями |
| Тип тканини | Блузочная тканина |
| Фасон вирізу горловини | U-подібний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Фасони | Прямий |
| Ширина виробу | 49 см |
- Ціна: 1 630 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова упаковка: поліетиленовий пакет з логотипом виробника





