-18%Жилетка жіноча тепла оверсайз з капюшоном must have сезону молочна
- В наявності
2 210 ₴
1 810 ₴
Жилетка жіноча тепла оверсайз з капюшоном must have сезону
Трендовий жилет подовженого крою з поясом із основної тканини. Високий комір-стійка переходить у знімний капюшон з куліскою та фіксаторами для захисту від вітру. Доповнений прорізними кишенями. Застібається на блискавку та кнопки. Наповнювач - біопух. Підходить на температурний режим до -3°C.
Заміри виробу в розмірі 42-46:
- довжина виробу по спинці - 70 см.
- Склад - 100% поліестер
- Склад підкладки - 100% поліестер
- утеплювач- біопух
- підкладка - 100% поліестер
Гарний молодіжний варіант на весну, вдало утеплена саме для періоду міжсезоння. Жилетка фабричного пошиття з міцної довговічної тканини, добре тримає форму та зберігає незмінний вигляд після прання. Однотонний дизайн легко поєднується з повсякденним гардеробом.Фасон оверсайз - параметри безрукавки збільшені, тому підійдуть на більші розміри.
Звертайтесь - визначимо розмір, який підійде саме Вам. Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти. Обмін та повернення.
ЗАМІРИ МОДЕЛІ ПО РОЗМІРАХ

Купити демісезонну жилетку жіночу прямо зараз на AnaSol-Style!



РОЗМІРНА СІТКА
44-46 46-48 48-50 50-52

СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модний острів |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Безрукавка |
| Вид утеплювача | Штучний пух |
| Властивості тканини | Водотривкість, Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Знімний |
| Колір | Молочний |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Оздоблення та прикраси | Пояс |
| Особливості | На блискавці, З карманом |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Силует | Розширений |
| Склад | поліестер 100% |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип коміра | Стійка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Фасон вирізу горловини | Під горло |
- Ціна: 1 810 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове пакування виробника: картонна коробка, поліетиленовий пакет









