-19%Джинсова жіноча літня сукня на бретельках з відкритими плечами довга блакитна 48/50
- В наявності
- Код: 901139
2 060 ₴
1 660 ₴
Модна джинсова літня сукня на бретельках ,що додає жіночності та молодіжного вайбу в образ
Ця сукня про гарний баланс між комфортом та модним силуетом. Щільний денім добре тримає форму, підкреслює фігуру та водночас залишається комфортним на кожен день.
Літній джинсовий сарафан на тонких бретелях із високоякісного турецького матеріалу. Модель без застібок.
- Тканина: тонкий літній джинс
- Відтінки: блакитний
- Склад: 100% бавовна
- Температурний режим: весна-літо +20-30 °С
- Розмірна сітка: 44-46
- Розмірність: повномірна, йде розмір у розмір, не оверсайз
- Довжина : 118 см
Чому ця модель так подобається жінкам?:
• універсальний фасон, який легко стилізувати і під кеди, і під підбори
• джинсова тканина виглядає дорого та актуально в будь-якому сезоні
• красиво підкреслює талію та витягує силует
• ідеальна для міста, прогулянок, зустрічей, подорожей та everyday look
• річ, яка не виходить з моди та працює роками
Купити джинсову сукню на AnaSol-Style:
- Реальні огляди товару та власні фото
- Фабричне пошиття - рівні шви, правильна форма, гарно сідає по фігурі, матеріали нового покоління
- Визначимо розмір, який підійде саме Вам
- Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти
- Обмін та повернення
ЗАМІРИ МОДЕЛІ ПО РОЗМІРАХ


РОЗМІРНА СІТКА
розмір груди талія бедра

СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Модний острів |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Квітковий принт |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Довжина сукні | Міді |
| Застібка | Гудзики, Блискавка |
| Колір | Блакитний |
| Міжнародний розмір | M |
| Наявність кишень | Ні |
| Наявність корсету | Ні |
| Обхват грудей | 86 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Оздоблення та прикраси | Гудзики |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/50 |
| Сезон | Весна/Літо |
| Склад | 100% котон |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип тканини | Джинс |
| Фасон вирізу горловини | U-подібний |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Фасон сукні | А-силует |
| Шлейф | Ні |
- Ціна: 1 660 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова упаковка: поліетиленовий пакет з логотипом виробника







