-19%Джинсова жіноча літня сукня на бретельках з відкритими плечами довга блакитна 44/46
- В наявності
- Код: 901139
2 060 ₴
1 660 ₴
Модна джинсова літня сукня на бретельках ,що додає жіночності та молодіжного вайбу в образ
Ця сукня про гарний баланс між комфортом та модним силуетом. Щільний денім добре тримає форму, підкреслює фігуру та водночас залишається комфортним на кожен день.
Літній джинсовий сарафан на тонких бретелях із високоякісного турецького матеріалу. Модель без застібок.
- Тканина: тонкий літній джинс
- Відтінки: блакитний
- Склад: 100% бавовна
- Температурний режим: весна-літо +20-30 °С
- Розмірна сітка: 44-46
- Розмірність: повномірна, йде розмір у розмір, не оверсайз
- Довжина : 118 см
Чому ця модель так подобається жінкам?:
• універсальний фасон, який легко стилізувати і під кеди, і під підбори
• джинсова тканина виглядає дорого та актуально в будь-якому сезоні
• красиво підкреслює талію та витягує силует
• ідеальна для міста, прогулянок, зустрічей, подорожей та everyday look
• річ, яка не виходить з моди та працює роками
Купити джинсову сукню на AnaSol-Style:
- Реальні огляди товару та власні фото
- Фабричне пошиття - рівні шви, правильна форма, гарно сідає по фігурі, матеріали нового покоління
- Визначимо розмір, який підійде саме Вам
- Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти
- Обмін та повернення
ЗАМІРИ МОДЕЛІ ПО РОЗМІРАХ


РОЗМІРНА СІТКА
розмір груди талія бедра

СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Виробник | Модний острів |
| Міжнародний розмір | M |
| Колір | Блакитний |
| Тип тканини | Джинс |
| Фасон сукні | А-силует |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват грудей | 86 см |
| Стиль | Класичний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Фасон вирізу горловини | U-подібний |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Склад | 100% котон |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Квітковий принт |
| Оздоблення та прикраси | Гудзики |
| Довжина сукні | Міді |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Наявність корсету | Ні |
| Шлейф | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Застібка | Гудзики, Блискавка |
| Наявність кишень | Ні |
- Ціна: 1 660 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова упаковка: поліетиленовий пакет з логотипом виробника







