РОЗПРОДАЖ
-26%
-26%влевовправо
Літня сукня в горошок міді з відкритими плечима коричнева
- В наявності
1 560 ₴
1 160 ₴
+380 (50) 139-23-13
менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночне плаття в ретро-стилі. Модель з кишенями з боків та резинкою в поясіі. Застібається на ґудзик по спинці. Пасок з екошкіри в комплекті.
Заміри виробу в 44 розмірі:
- довжина по спинці - 123 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Модний острів |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Горошок |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Довжина сукні | Міді |
| Застібка | Гудзики, Блискавка |
| Колір | Коричневий |
| Міжнародний розмір | L |
| Наявність кишень | Ні |
| Наявність корсету | Ні |
| Обхват грудей | 98 см |
| Обхват стегон | 102 см |
| Обхват талії | 78 см |
| Оздоблення та прикраси | Гудзики |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% котон |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип тканини | Softshell |
| Фасон вирізу горловини | U-подібний |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Фасон сукні | А-силует |
| Шлейф | Ні |
- Ціна: 1 160 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмовий пакет з логотипом виробника



