Новинка
-24%
-24%влевовправо
Подовжений жилет жіночий стильний класичний принт "гусяча лапка" чорний з білим
- В наявності
1 640 ₴
1 240 ₴
+380 (50) 139-23-13
менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подовжений жилет приталеного крою. Відкладний комір та кишені виконані із замшу. Застібається на ґудзик. Пояс із замші входить до комплекту.
На моделі представлено 44 розміри:
- довжина виробу - 94 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модний острів |
| Країна виробник | Україна |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Гусяча лапка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 71 см |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Білий |
| Матеріал підкладки | Віскоза |
| Міжнародний розмір | S |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Сезон | Літо |
| Склад | 50% поліестер, 45% віскоза, 5% вовна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
- Ціна: 1 240 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова упаковка: поліетиленовий пакет з логотипом виробника




