-30%Блузка біла жіноча однотонна оверсайз фасон з коміром
- В наявності
1 320 ₴
920 ₴
Елегантна жіноча блузка у лаконічному дизайні з рукавами "летюча миша" - спущене плече, довжини ¾. Виріб з відкладним коміром та V-подібним вирізом. Планка доповнена таємним ґудзиком.
Заміри виробу в 44 розмірі:
- довжина виробу – 63 см;
- довжина рукава – 51 см.

РОЗМІРНА СІТКА
44 46 48 50

Купити блузку жіночу недорого з Нової колекції на AnaSol-Style!




СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті .
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модний острів |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват шиї | 36 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват грудей | 88 см |
| Фасони | Прямий |
| Вид виробу | Блузка |
| Міжнародний розмір | S |
| Колір | Білий |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Блузочная тканина |
| Склад | бавовна 50% віскоза 50% |
| Силует | Напівприлеглий |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Повсякденний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Властивості тканини | Повітропроникність, Гігроскопічність |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 54 см |
| Довжина рукава вироба | 52 см |
| Ширина виробу | 49 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 920 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова упаковка: поліетиленовий пакет з логотипом виробника

