-23%Куртка сорочка демісезонна жіноча подовжена великих розмірів сіра
- В наявності
1 710 ₴
1 310 ₴
РОЗМІРНА СІТКА

Для правильного визначення розміру зробіть заміри тіла, які приведені в таблиці.
Згідно ваших даних нам буде не складно визначити потрібний вам розмір.
ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ САМЕ У НАС
- Професійна консультація менеджера по вибору моделі жіночої куртки яка найбільше вам підходить
- Обмін/Повернення якщо не підійшла
- Співвідношення якості продукції і ціни вас приємно здивує
- Час відповіді компанії - протягом 10 хвилин
СПОСОБИ ОПЛАТИ ЗАМОВЛЕННЯ
Продаючи вам товари, ми гарантуємо , що купуючи у нас ви отримуєте товар, який відповідає опису і представленим фото.
Тому не потрібно турбуватись про те, що вам може не приїхати замовлена річ.
Роблячи оплату 100% на карту ви економите ваші гроші, оскільки не оплачуєте комісію за перерахування коштів.
Доставку сплачує Покупець.
СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті .
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модний острів |
| Країна виробник | Україна |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 88 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Застібка | Гудзики |
| Капюшон | Без капюшона |
| Колір | Сірий |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Міжнародний розмір | 4XL/5XL |
| Обхват грудей | 118 см |
| Обхват стегон | 122 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Особливості | На ґудзиках |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52/54 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 70% поліестер, 30% бавовна |
| Стан | Новий |
| Тип коміра | Відкладний |
| Тип тканини | Букле |
| Фасон рукава | Довгий |
| Функція підігріву | Так |
| Ширина виробу | 65 см |
- Ціна: 1 310 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове пакування виробника

