-16%Стьобанна зимова куртка з подовженою спинкою. Виріб з високим коміром та капюшоном. Доповнена кишенями. Застібається на блискавку. Утеплювач – термолофт біопух.
На моделі представлений 44 розмір:
- довжина виробу – 113 см

РОЗМІРНА СІТКА
42 44 46 48 50 52
*наявність потрібного розміру уточняйте у менеджера

Для правильного визначення розміру зробіть заміри тіла, які приведені в таблиці.
Згідно ваших даних нам буде не складно визначити потрібний вам розмір.
ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ САМЕ У НАС
- Фахова консультація менеджера по вибору моделі жіночої зимової куртки
- Обмін/Повернення якщо не підійшла
- Співвідношення якості продукції і ціни вас приємно здивує
- Час відповіді компанії - протягом 10 хвилин
СПОСОБИ ОПЛАТИ ЗАМОВЛЕННЯ
Продаючи вам товари, ми гарантуємо , що купуючи у нас ви отримуєте товар, який відповідає опису і представленим фото.
Тому не потрібно турбуватись про те, що вам може не приїхати замовлена річ.
Роблячи оплату 100% на карту ви економите ваші гроші, оскільки не оплачуєте комісію за перерахування коштів.
Доставку сплачує Покупець.
Способи оплати за товар:
1. Безготівковий розрахунок - оплата на карту Приват, сплачуєте 100% вартості товару. При такому розрахунку немає комісії Нової Пошти за переказ коштів.
2. Оплата на Новій Пошті при отриманні.
Ви сплачуєте покупку на пошті, при цьому комісія складає: 20 грн.+2% від суми замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модний острів |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Куртка |
| Вид утеплювача | Штучний пух |
| Властивості тканини | Водотривкість, Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 113 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Застібка | Блискавка, Кнопки |
| Капюшон | Без капюшона |
| Колір | Білий |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Матеріал підкладки | Віскоза |
| Міжнародний розмір | L |
| Обхват грудей | 106 см |
| Обхват стегон | 110 см |
| Обхват талії | 90 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Склад | 80% Polyester; 20% Polyamide |
| Стан | Новий |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Тип тканини | Плащівка |
| Фасон пуховика | Куртка |
- Ціна: 2 050 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове пакування виробника: поліетиленовий пакет із логотипом виробника


