
Трендова блузка сорочка жіноча оверсайз з пишними довгими рукавами з перфорацією блакитна
- Немає в наявності
- Код: 902339/1
2 290 ₴
- Українське виробництво
- Визначимо розмір, який підійде саме Вам
- Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти
- Обмін та повернення
Трендова блузка сорочка жіноча оверсайз з пишними довгими рукавами з перфорацією
Стильна сорочка вільного крою з ажурною перфорацією у вигляді листя та об'ємними рукавами.Елегантна модель із відкладним коміром та застібкою на ґудзики. Об'ємні рукави призібрані на гумку знизу, довжина рукава регулюється підворотом манжети. Модель подовженого крою із закругленим низом ззаду.
Підходить для прогулянок, зустрічей з друзями та повсякденних образів у теплу пору року.
Можна носити навипуск з широкими джинсами або бежевими брюкам. Коричневе взуття та аксесуари підкреслять небесний відтінок сорочки.
Розміри виробу в розмірі 44-46:
- Довжина виробу: 72 см
- Довжина рукава: 70 см
- Склад - 80% бавовна, 20% поліестер
Модель на фото: зріст 174 см, одягнуто на параметри 88-68-94 розмір 44/46
- груди 86-92 см, талія 64-70 см, бедра 88-94 см
Розмір 46/48 підійде на параметри тіла:
- груди 92-98 см, талія 70-76 см, бедра 94-100 см
Розмір 48/50 підійде на параметри тіла:
- груди 98-104 см, талія 76-82 см, бедра 100-106 см
Якщо Ви хочете виглядати ефектно, стильно та цінуєте комфорт ця модель сорочки саме для Вас. Лаконічний стильний дизайн робить її універсальною для стилізацій з штанами, спідницями та шортами влітку. Фасон оверсайз гарно сідає по фігурі та забезпечує легкість для тіла в жарку погоду.
ЗАМІРИ МОДЕЛІ ПО РОЗМІРАХ
Купити блузку сорочку жіночу прямо зараз на AnaSol-Style!


РОЗМІРНА СІТКА
44-46 46-48 48-50

СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модний острів |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват шиї | 36 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват грудей | 88 см |
| Фасони | Прямий |
| Вид виробу | Блузка |
| Колір | Блакитний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Блузочная тканина |
| Склад | 80% бавовна, 20% поліестер |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Властивості тканини | Повітропроникність, Гігроскопічність |
| Застібка | Гудзики |
| Довжина від горловини до низу вироба | 72 см |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Ширина виробу | 49 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 290 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова упаковка: поліетиленовий пакет з логотипом виробника




