- Українське виробництво
- Визначимо розмір, який підійде саме Вам
- Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти
- Обмін та повернення
- Фабричне пошиття - рівні шви, правильна форма, матеріали нового покоління
- Працюємо напряму з виробником
Святкова блузка жіноча напівпрозора з рюшами на зав’язках
Блузка з об'ємними рюшами в теплому бежевому відтінку виглядає м'яко та жіночно - ідеальний вибір для створення ніжного образу.
Горловина з V-подібним вирізом доповнена зав'язками. Передня частина оформлена каскадом рюшів, саме вони роблять цю модель незвичною. Об'ємний рукав зібраний на гумку.
Підійде для прогулянок, зустрічей з подругами, роботи в офісі або святкових заходів.
Бежевий відтінок органічно поєднується з білим, молочним або коричневим низом, а золотисті чи натуральні аксесуари завершать образ.
Заміри виробу в 44-46 розмірі:
- довжина по спинці – 60 см.
- довжина рукава (від горловини) – 58 см.
- Склад: 60% поліестер, 35% віскоза, 5% еластан
Модель на фото: зріст 174 см, одягнуто на параметри 88-68-94 розмір 44-46
Якщо вам потрібно виглядати ефектно та максимально елегантно, ця модель блузки саме для Вас. Вона гарно сідає по фігурі та забезпечує легкість та комфорт для тіла в жарку погоду.
Звертайтесь - визначимо розмір, який підійде саме Вам. Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти. Обмін та повернення.
ЗАМІРИ МОДЕЛІ ПО РОЗМІРАХ
Купити блузку жіночу недорого з Нової колекції на AnaSol-Style!


РОЗМІРНА СІТКА
44-46 46-48 48-50

СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модний острів |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват шиї | 36 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват грудей | 88 см |
| Фасони | Прямий |
| Вид виробу | Блузка |
| Колір | Бежевий |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Віскоза |
| Склад | 60% поліестер, 35% віскоза, 5% еластан |
| Силует | Напівприлеглий |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Властивості тканини | Повітропроникність, Гігроскопічність |
| Застібка | Зав'язки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 60 см |
| Довжина рукава вироба | 58 см |
| Ширина виробу | 49 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 070 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова упаковка: поліетиленовий пакет з логотипом виробника



