-16%Джинсовий брючний літній жіночий костюм з оверсайз жилеткою синій
- В наявності
- Код: 43922
2 580 ₴
2 180 ₴
Ефектний жіночий джинсовий брючний костюм з жилеткою під пояс
Костюм із тонкого деніму у вільному стилі виглядає легко й сучасно. Джинсова тканина додає практичності та універсальності.
Жакет без рукавів має чітку лінію плечей і застібається на ґудзики. Пояс формує силует. Штани застібаються на блискавку та доповнені шльовками внизу, крізь які протягнуто знімний регулювальний ремінець, що дозволяє носити модель як у класичному прямому силуеті або фіксувати низ для звуженого варіанту.
Гарно підходить на літо: приємна до тіла та не парить.
- Верх: котон денім
- Склад: 100% бавовна
- Відтінки: синій
- Застібка : гудзики на жилетці, блискавка по талії спереду на штанах
- Фасон: сідає чітко по фігурі не оверсайз, йде розмір у розмір
- Температурний режим: весна-осінь-літо
- Розміри: 44 46 48 50 52
- Догляд: прання на легкому режимі 30°С
- Довжина штанів : 106,5 см
- Реальні фото товару та відеоогляди
- Українське виробництво: фабричне пошиття - рівні шви, правильна форма, матеріали нового покоління
- Визначимо розмір, який підійде саме Вам
- Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти
- Обмін та повернення
- Працюємо напряму з виробником
ЗАМІРИ МОДЕЛІ ПО РОЗМІРАХ




РОЗМІРНА СІТКА
44 46 48 50 52
СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модний острів |
| Країна виробник | Україна |
| Верх | Жилет |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина рукава вироба | 18 см |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Синій |
| Костюм складається з | Штани, Жилет |
| Низ | Штани |
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 100% бавовна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Тип тканини | Джинс |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Фасон рукава | Короткий |
- Ціна: 2 180 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове пакування виробника











