Новинка

Куртка демісезонна жіноча коротка зі стьобаної плащової тканини та кашеміру з капюшоном капучино 46
- В наявності
4 460 ₴
+380 (50) 139-23-13
менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mila Nova |
| Країна виробник | Україна |
| Вид куртки | Коротка |
| Вид утеплювача | Синтепух |
| Властивості тканини | Водотривкість, Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 78 см |
| Довжина рукава вироба | 63 см |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Капюшон | Вшитий |
| Колір | Коричневий |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Матеріал підкладки | Віскоза |
| Міжнародний розмір | S |
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Особливості | На блискавці |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | полиэстер 100% |
| Стан | Новий |
| Тип коміра | Відкладний |
| Тип тканини | Плащівка |
| Фасон рукава | Довгий |
| Функція підігріву | Ні |
| Ширина виробу | 50 см |
- Ціна: 4 460 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове пакування виробника: картонна коробка

