
Чорна силуетна трикотажна сукня V-виріз довга спущене плече короткий рукав Trikobakh
- В наявності
- Код: 2948
2 700 ₴
Замовляйте стильну трикотажну максі сукню в рубчик оверсайз фасону та дивуйте стилем і красою:
- Реальні фото товару та відеоогляди
- Українське виробництво: фабричне пошиття - рівні шви, правильна форма, матеріали нового покоління
- Визначимо розмір, який підійде саме Вам
- Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти
- Обмін та повернення
- Працюємо напряму з виробником
Силуетне трикотажне плаття максі з V-вирізом і поясом Trikobakh
Стильне силуетне трикотажне плаття максі Trikobakh — ідеальний вибір для створення жіночного й елегантного образу. Модель прямого крою красиво підкреслює фігуру, а V-подібний виріз і спущена лінія плеча додають образу легкості та сучасності. Плаття виготовлене з м'якої шовковистої пряжі з вискозой (70%), яка приємна до тіла та добре пропускає повітря. Фактурний візерунок у вертикальну смужку візуально витягує силует і робить фігуру стрункішою. Довжина моделі — 131 см, що формує елегантний максісилует.
- Склад:
- 70% - ВІСКОЗА
- 25% - БАВОВНА
- 5% - ПОЛІАМІД
- Відтінки: чорний, пудровий., капучіно, бордовий
- Температурний режим: весна-літо, 15-25 °С
- Розміри: 42-46 48-52 оверсайз
- Довжина сукні: 130 см
Плаття з короткими рукавами — це трикотаж нового рівня якості: відчуйте натуральну пряжу на дотик і оцініть її переваги. Приємне на тілі, не викликає відчуття духоти, дає шкірі дихати. Пропонуємо до вашої уваги модель із нової колекції українського виробника, який уже встиг зайняти лідерські позиції на ринку жіночого трикотажу.
Заміри виробу по розмірах:
42-46: ширина під проймою (ПОГ) 49 см, розтягується до 58 см
ширина плеча 22 см
48-52: ширина під проймою (ПОГ) 54 см, розтягується до 62 см
ширина плеча 24 см
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ЖІНОЧОЇ ЛІТНЬОЇ ТРИКОТАЖНОЇ ДОВГОЇ СУКНІ
- Гарно тримає форму та робить фігуру витонченою: посадка чітко по плечах
- Тканина не кашлатається та не втрачає вигляду
- Не створює зайвих об'ємів - за рахунок прямого покрою візуально додає стрункості силуету
- Підходить як під класичні образи - взуття на підборах, так і під молодіжні - з кросівками
КОМУ ПІДІЙДЕ ЦЯ МОДЕЛЬ ЖІНОЧОЇ СУКНІ?
✔ Для жінок, які цінують якість та добротний крій в одязі
✔ Для усіх типів фігури - універсальний фасон, що гарно сідає на будь-які параметри
✔ Для жінок зростом від 168 см та вище
✔ Для жінок будь-якого віку - натуральна тканина та універсальний фасон, що підходить молодим модницям та жінкам зрілого віку
✔ Для тих, хто шукає сукню на вихід та для особливих випадків - модель пасує також і до святкових подій
Жіночі трикотажні сукні з Нової колекції на AnaSol-Style!





СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Накладна плата - Оплата у разі отримання на Новій Пошті.
2. Онлайн оплата кредитною й дебетовою картою Visa, Mastercard — WayForPay — під час оформлення Заказа на сайті або за реквізитами, наданих нашим менеджером.
3. Промолата - у разі оформлення Заказа на сайті.
4. Безнадійний розрахунок за реквізитами на розрахунковий рахунок ФЛП.
ДОСТАВКА ТОВАРА
1. Доставка Новою Пікою на відділення - Доставка оплачується згідно з тарифами Нової Пошти під час отримання товару.
2. Адресна доставка до дверей в Україні - Під час оформлення Заказа ви вказуєте адресу доставки, якою має бути відправлений товар. Вартість адресної доставки оплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trikobakh |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина рукава | Довгий |
| Довжина сукні | Довге / макси |
| Колір | Чорний |
| Міжнародний розмір | S |
| Наявність кишень | Ні |
| Наявність корсету | Ні |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват стегон | 84 см |
| Обхват талії | 66 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 70% - ВІСКОЗА, 25% - БАВОВНА, 5% - ПОЛІАМІД |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Фасон рукава | Короткий |
| Фасон сукні | Облягаюче |
| Шлейф | Ні |
- Ціна: 2 700 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмовий пакет з логотипом виробника










