-22%Светр джемпер жіночий бавовняний з ажурними рукавами фісташковий
- В наявності
- Код: 2957
2 790 ₴
2 190 ₴
Замовляйте модний жіночий джемпер від українського виробника :
- Реальні фото товару та відеоогляди
- Українське виробництво: фабричне пошиття - рівні шви, правильна форма, матеріали нового покоління
- Визначимо розмір, який підійде саме Вам
- Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти
- Обмін та повернення
- Працюємо напряму з виробником
Модель на фото: зріст 176 см, одягнуто на параметри 88-68-94, розмір 42-44. Джемпер йде розмір у розмір, потрібно обирати свій розмір одягу
Джемпер жіночий кофта ажурний рукав бавовняна – стильний та комфортний вибір
Витончений джемпер жіночий з ажурним рукавом бавовняний - вдале поєднання елегантності та повсякденного комфорту. Модель виконана з 80% бавовни та 20% віскози, що забезпечує м’якість, повітропроникність і приємні тактильні відчуття. Перед і спинка зв’язані полотном середньої щільності, що гарантує оптимальний баланс тепла та легкості.
Завдяки зручному рукаву реглан джемпер красиво сідає по фігурі та не сковує рухів. Довжина виробу 58–62 см дозволяє гармонійно поєднувати модель із джинсами, спідницями чи класичними брюками.
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ЖІНОЧОЇ КОФТИ
- Трикотаж нового покоління: тримає форму та робить фігуру витонченою: посадка чітко по плечах
- Не кашлатається та не втрачає вигляду
- Не створює зайвих об'ємів - за рахунок прямого покрою візуально додає стрункості силуету
- Підходить як під класичні образи - взуття на підборах, так і під молодіжні - з кросівками
ЗАМІРИ МОДЕЛІ ПО РОЗМІРАХ
42-44 : довжина виробу - 69 см, напівобхват грудей - 48 см, напівобхват талії - 46 см, напівобхват бедер - 48 см, ширина плеча 40см
46-48 : довжина виробу - 69 см, напівобхват грудей - 50 см, напівобхват талії - 48 см, напівобхват бедер - 50 см, ширина плеча 41см
50-52 : довжина виробу - 69 см, напівобхват грудей - 52 см, напівобхват талії - 50 см, напівобхват бедер - 52 см, ширина плеча 42 см
КОМУ ПІДІЙДЕ ЦЯ МОДЕЛЬ ЖІНОЧОГО ДЖЕМПЕРА?
✔ Для жінок, які цінують якісний трикотажний жіночий одяг
✔ Для усіх типів фігури - універсальний фасон, що гарно сідає на будь-які параметри
✔ Для тих, хто любить модні тренди, і завжди тримає руку на пульсі моди - стильна новинка, в яку варто інвестувати зараз, оскільки буде актуальним на наступні сезони
✔ Для жінок будь-якого віку - натуральна тканина та універсальний фасон, що підходить молодим модницям та жінкам зрілого віку
✔ Для тих, хто шукає стильну річ на вихід та для особливих випадків - модель пасує також і до святкового вбрання

СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті .
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trikobakh |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Вид виробу | Светр |
| Колір | Фісташковий |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | В'язання |
| Склад | 80% - БАВОВНА, 20% - ВІСКОЗА |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон вирізу горловини | U-подібний |
| Довжина рукава | Довгий |
| Фасон рукава | З манжетом |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 58 см |
| Довжина рукава вироба | 69 см |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пошиття | Фабричний |
| Колекція | Сезон 2026 |
- Ціна: 2 190 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове пакування виробника









