-14%Пальто жіноче демісезонне кашемірове жакет шалевий комір Vivien сіре
- В наявності
- Код: Vivien
3 530 ₴
3 030 ₴
Замовляйте елегантне коротке кашемірове пальто жакет- модний тренд, що став must have у цьому сезоні: :
- Реальні фото та відеоогляди
- Українське виробництво: фабричне пошиття - рівні шви, правильна форма, матеріали нового покоління
- Визначимо розмір, який підійде саме Вам
- Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти
- Обмін та повернення
- Працюємо напряму з виробником
- Підійде для тих, хто прагне виглядати стрункіше та візуально менше
Пальто жакет Vivien виконане в універсальному 42-46 р та підійде на наступні параметри тіла жінки:
- груди: 90-98 см
- талія 69 - 88 см
- бедра 92-102 см
Елегантне коротке пальто жакет жіноче демісезонне кашемірове з шалевим коміром Vivien
Елегантне жіноче демісезонне кашемірове пальто Vivien — ідеальний вибір для стильних образів у прохолодну весну та осінь. Модель виготовлена з пальтового кашеміру турецького виробництва, що поєднує 60% віскози, 20% вовни та 20% поліестеру. Шалевий комір додає витонченості, а вільний крій комфортно сідає на фігуру. Довжина по спинці 72 см, півобхват грудей 53 см, півобхват стегон 54 см, плече+рукав 72 см.
- Склад: 60% віскоза, 20% вовна, 20% поліестер
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ДАНОГО ПАЛЬТА
- Гарно тримає форму та робить фігуру витонченою: посадка чітко по плечах
- Тканина не кашлатається та не втрачає вигляду
- Не створює зайвих об'ємів - за рахунок прямого покрою візуально додає стрункості силуету
- Підходить як під класичні образи - взуття на підборах, так і під молодіжні - з кросівками
КОМУ ПІДІЙДЕ ЦЯ МОДЕЛЬ ПАЛЬТА ?
✔ Для жінок, які цінують якість та добротний крій у верхньому одязі
✔ Для усіх типів фігури - універсальний фасон, що гарно сідає на будь-які параметри
✔ Для тих, хто любить модні тренди, і завжди тримає руку на пульсі моди - стильна новинка, в яку варто інвестувати зараз, оскільки буде актуальним на наступні сезони
✔ Для жінок будь-якого віку - натуральна тканина та універсальний фасон, що підходить молодим модницям та жінкам зрілого віку
✔ Для тих, хто шукає плащ на вихід та для особливих випадків - модель пасує також і до святкового вбрання
Замовити пальто жіноче кашемірове з Нової колекції на AnaSol-Style!



ВІДШИВАЄТЬСЯ В РОЗМІРАХ
42 - 46
РОЗМІРНА СІТКА

Для правильного визначення розміру зробіть заміри тіла, які приведені в таблиці.
Згідно ваших даних нам буде не складно визначити потрібний вам розмір.
ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ САМЕ У НАС
- Фахова консультація менеджера по вибору моделі демісезонного жіночого пальта
- Обмін/Повернення якщо не підійшло
- Співвідношення якості продукції і ціни вас приємно здивує
- Час відповіді компанії - протягом 10 хвилин
СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті .
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | X-Woyz |
| Країна виробник | Україна |
| Вид пальто | Коротке пальто |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Властивості тканини | Повітропроникність, Вітростійкість |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина виробу | 72 см |
| Довжина від горловини до низу вироба | 72 см |
| Довжина рукава вироба | 72 см |
| Застібка | Гудзики |
| Капюшон | Без капюшона |
| Колір | Сірий |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Матеріал підкладки | Віскоза |
| Міжнародний розмір | S |
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват стегон | 98 см |
| Обхват талії | 74 см |
| Особливості | На ґудзиках |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 60 % віскоза 20% вовна 20% поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип кишень | Прорізні |
| Тип коміра | Шалевий комір |
| Тип тканини | Кашемір |
| Фасон рукава | Довгий |
| Ширина виробу | 53 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пошиття | Фабричний |
| Колекція | Сезон 2026 |
- Ціна: 3 030 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове пакування виробника: поліетиленовий пакет з логотипом виробника










