-20%Стильна сорочка жіноча кашемірова оверсайз в клітинку синя
- В наявності
- Код: 2372.6630
1 980 ₴
1 580 ₴
Стильна жіноча кашемірова сорочка оверсайз у клітинку
Сорочка виготовлена з сорочкового кашеміру. Вільний прямий крій з приспущеним плечем створює розслаблений і актуальний силует. Принт у клітинку легко поєднується з базовим одягом. Накладна кишеня та манжети, застібка на ґудзики.
Розміри виробу в розмірі S-M:
- Довжина виробу: 67 см
- Довжина рукава: 60 см
- Склад: 70% вовна, 30% кашемір
Модель на фото: зріст 174 см, одягнена на параметри 88-68-94, розмір S-M
Сучасна жіноча сорочка oversize — практична модель для демісезонного гардеробу. Модель підходить для повсякденних і багатошарових образів. Фасон оверсайз — розміри збільшені, тому підійдуть для великих розмірів.
Звертайтесь — визначимо розмір, який підійде саме Вам. Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти. Обмін та повернення.
ВИМІРИ МОДЕЛІ ЗА РОЗМІРАМИ
- Довжина виробу: S-M — 67 см, L-XL — 68 см, XXL-3XL — 70 см
- Довжина рукава: S-M — 60 см, L-XL — 61 см, XXL-3XL — 62 см

Стильна сорочка жіноча з Нової колекції на AnaSol-Style!


РОЗМІРНА СІТКА
S-M L-XL XXL-3XL

СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seventeen |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сорочка |
| Властивості тканини | Повітропроникність, Гігроскопічність |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 67 см |
| Довжина рукава вироба | 60 см |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Синій |
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват шиї | 36 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Силует | Прямий |
| Склад | 70% вовна, 30% кашемір |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Тип тканини | Кашемір |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Фасон рукава | Довгий |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Сезон 2026 |
| Пошиття | Фабричний |
- Ціна: 1 580 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання виробника: картонна коробка







