-20%Сорочка жіноча кашемірова коротка оверсайз в клітинку чорна
- В наявності
- Код: 2349.6588
2 030 ₴
1 630 ₴
РОЗМІРНА СІТКА

Для правильного визначення розміру зробіть заміри тіла, які приведені в таблиці.
Згідно ваших даних нам буде не складно визначити потрібний вам розмір.
ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ САМЕ У НАС
- Фахова консультація менеджера як обрати модні жіночі сорочки
- Обмін/Повернення якщо не підійшла
- Співвідношення якості продукції і ціни вас приємно здивує
- Час відповіді компанії - протягом 10 хвилин
СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті .
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seventeen |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сорочка |
| Властивості тканини | Повітропроникність, Гігроскопічність |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Довжина рукава вироба | 54 см |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Чорний |
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват шиї | 36 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Силует | Напівприлеглий |
| Склад | 50% вовна, 50% поліестер |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Тип тканини | Блузочная тканина |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Фасон рукава | Довгий |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Сезон 2026 |
| Пошиття | Фабричний |
- Ціна: 1 630 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання виробника: картонна коробка






