-12%Стильна куртка бомбер жіноча замшева коротка на бликавці капучіно
- В наявності
- Код: 2358.6576
3 350 ₴
2 950 ₴
Замовляйте модну у цьому сезоні жіночу замшеву куртку бомбер :
- Українське виробництво
- Реальні огляди товару
- Фабричне пошиття Харків - рівні шви, правильна форма, гарно сідає по фігурі, матеріали нового покоління
- Визначимо розмір, який підійде саме Вам
- Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти
- Обмін та повернення
- Працюємо напряму з виробником
Куртка бомбер жіноча замшева коротка на блискавці – демісезонна модель Pre-spring 26
Стильна жіноча замшева куртка бомбер з колекції Pre-spring 26 — трендовий вибір для весни та осені. Виконана з якісного замшу, модель має прямий вільний фасон, що забезпечує комфорт та сучасний силует. Коротка довжина (59–64 см) гармонійно підкреслює пропорції, а блискавка та еластична резинка додають практичності та зручності у щоденному носінні.
Купити замшевий бомбер жіночий - це отримати в гардероб базову куртку, яка буде вдало поєнтуватись з актуальними брюками вільного фасону, так і з спідницями міді чи півкльош. Дана модель має гарну посадку по плечах: не оверсайз, що дає змогу виглядати акуратно та струнко, не збільшує візуально фігуру та не повнить.
Модель на фото: зріст 174 см, одягнуто на параметри 88-66-95 розмір 44/46
- груди 86-92 см, талія 64-70 см, бедра 88-94 см
Розмір 46/48 підійде на параметри тіла:
- груди 92-98 см, талія 70-76 см, бедра 94-100 см
Розмір 48/50 підійде на параметри тіла:
- груди 98-104 см, талія 76-82 см, бедра 100-106 см
Особливості замшевого жіночого бомбера
• Натуральний замш преміум якості
• Застібка на блискавці
• Еластична резинка по низу
• Комір-стійка
• Приспущений рукав для актуального силуету
• Накладні клапани як декоративний акцент
• Бокові кишені
Довжина рукава становить 52 см у всіх розмірах, що створює акуратну посадку. Демісезонний бомбер легко комбінується з джинсами, спортивними костюмами чи сукнями в casual-стилі. Рекомендований догляд — ручне прання до 30°, що допоможе зберегти структуру матеріалу.
Купити демісезонну куртку жіночу прямо зараз на AnaSol-Style!
РОЗМІРНА СІТКА
S-M L-XL 2XL-3XL

Для правильного визначення розміру жіночої куртки зробіть заміри, наведені в таблиці, та повідомте нашому менеджеру.
Згідно ваших даних нам не важко буде підібрати для вас модель куртки у потрібному розмірі.
ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ САМЕ У НАС
- Фахова консультація менеджера по вибору моделі: легка весняна жіноча куртка
- Обмін/повернення, якщо не підійде
- Співвідношення якості продукції та ціни вас приємно здивує
- Час відповіді компанії — упродовж 10 хвилин
СПОСОБИ ОПЛАТИ ЗАМОВЛЕННЯ
Продаючи вам товари, ми гарантуємо, що купуючи в нас, ви купуєте товар, який відповідає реальному фото та наведеному опису.
Тому вам не варто турбуватися про те, що ви можете з будь-яких причин не отримати замовлену річ.
Роблячи передоплату перед відправкою, в такий спосіб ви економите ваші кошти, оскільки не оплачуєте космію за переказ.
СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті .
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seventeen |
| Країна виробник | Україна |
| Вид куртки | Бомбер |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Властивості тканини | Водотривкість, Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 59 см |
| Довжина рукава вироба | 52 см |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Без капюшона |
| Колір | Коричневий |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Матеріал підкладки | Віскоза |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Особливості | На блискавці |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 75% поліестер , 25% бавовна |
| Стан | Новий |
| Тип коміра | Стійка |
| Тип тканини | Замша |
| Фасон рукава | Довгий |
| Функція підігріву | Ні |
| Ширина виробу | 52 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Сезон 2026 |
| Пошиття | Фабричний |
- Ціна: 2 950 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове пакування виробника: поліетиленовий пакет з логотипом виробника







