-27%Боді трикотажне без рукавів з V вирізом блакитне
- В наявності
- Код: 3081
1 880 ₴
1 380 ₴
Купити блузку жіночу недорого з Нової колекції на AnaSol-Style!

РОЗМІРНА СІТКА

Для правильного визначення розміру зробіть заміри тіла, які приведені в таблиці.
Згідно ваших даних нам буде не складно визначити потрібний вам розмір.
ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ САМЕ У НАС
- Фахова консультація менеджера як обрати модні блузки жіночі
- Обмін/Повернення якщо не підійшла
- Співвідношення якості продукції і ціни вас приємно здивує
- Час відповіді компанії - протягом 10 хвилин
СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті .
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trikobakh |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Блакитний |
| Міжнародний розмір | S |
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Склад | 60% - ВІСКОЗА, 21% - НЕЙЛОН, 10% - МОДАЛ, 9% - ЕЛАСТАН |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Вид виробу | Боді |
- Ціна: 1 380 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове пакування виробника










