-21%Джемпер поло жіночий ажурний на короткий рукав Trikobakh пудровий
- В наявності
- Код: 2919
2 420 ₴
1 920 ₴
Стильний жіночий літній джемпер поло ажурний з коротким рукавом
Легкий джемпер з "дихаючої" приємної до тіла ажурної в'язки з бавовни та віскози. Фасон вільного прилягання. Відкладний комір в стилі поло з планкою на гудзики. Рукав короткий до ліктя. Представлений в актуальних відтінках сезону. Стилізуйте зі штанами та літніми спідницями в casual стилі та доповнюйте відкритим літнім взуттям.
- Верх: віскозна пряжа
- Склад: 70% віскоза, 25% бавовна, 5% поліамід
- Відтінки: капучіно, пудровий, молочний, лайм
- Застібка : гудзики зверху на планці
- Фасон: сідає чітко по фігурі не оверсайз, йде розмір у розмір
- Температурний режим: весна-осінь-літо
- Розміри: 42-44 46-48 50-52
- Догляд: прання на легкому режимі 30°С
- Довжина : 55-64 см
Чому варто обрати джемпер в стилі поло?:
• виглядає дорого та стильно без зайвих деталей
• легко комбінується з босоніжками, кедами чи лоферами
• добре підходить як для щоденних образів, так і для особливих моментів
• комфортна посадка та жіночний силует
• та сама річ, в якій нічого зайвого, але вигляд - вау!
- Реальні фото товару та відеоогляди
- Українське виробництво: фабричне пошиття - рівні шви, правильна форма, матеріали нового покоління
- Визначимо розмір, який підійде саме Вам
- Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти
- Обмін та повернення
Заміри виробу по розмірах:
42-44: ширина під проймою (ПОГ) 51 см, півобхват талії (ПОТ) 51 см. Довжина 55 см. Рукав 23 см. Ширина плеча 14 см
46-48: ширина під проймою (ПОГ) 54 см, півобхват талії (ПОТ) 54 см. Довжина 57 см. Рукав 23 см. Ширина плеча 15 см
50-52: ширина під проймою (ПОГ) 57 см, півобхват талії (ПОТ) 57 см. Довжина 59 см. Рукав 23 см. Ширина плеча 16 см
54-56: ширина під проймою (ПОГ) 60 см, півобхват талії (ПОТ) 60 см. Довжина 61 см. Рукав 23 см. Ширина плеча 17 см



РОЗМІРНА СІТКА
42-44 46-48 50-52 54-56
розмір груди талія бедра

СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті .
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trikobakh |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Вид виробу | Кофта |
| Колір | Пудровий |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | Віскоза |
| Склад | 70% - ВІСКОЗА, 25% - БАВОВНА, 5% - ПОЛІАМІД |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Фасон вирізу горловини | Комір-поло |
| Довжина рукава | Короткий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 57 см |
| Довжина рукава вироба | 23 см |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
- Ціна: 1 920 ₴
- Спосіб упаковки: Пакет з фірмовим логотипом виробника











