-12%Чорна весняна куртка жіноча з еко шкіри оверсайз Trikobakh
- В наявності
- Код: 3099
4 060 ₴
3 560 ₴
Замовити модний шкіряний жіночий бомбер:
- Українське виробництво
- Реальні огляди товару
- Визначимо розмір, який підійде саме Вам
- Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти
- Обмін та повернення
На фото: розмір 42-44 одягнуто на ріст 174 см, груди 88 см, талія 64 см, бедра 94 см.
Куртка жіноча бомбер з еко шкіри - для тих, хто в тренді
Жіноча куртка-бомбер з еко шкіри — трендовий елемент гардероба для стильних повсякденних образів. Модель виконана з преміальної еко-шкіри (100% поліестер), яка виглядає ефектно та легко доглядається. Вільний силует і лаконічний дизайн забезпечують комфорт і універсальність, а еластична резинка ззаду додає акуратної посадки. Довжина виробу — 57–61 см, ширина — 58–66 см, рукав 53–55 см.
Особливості жіночого бомбера
-
модель, що створює особливий стиль
-
лаконічний мінімалістичний дизайн
-
еластична резинка по спинці
-
підходить для щоденного носіння
Бомбер легко поєднується з джинсами, штанами, спідницями та сукнями, створюючи сучасний міський образ.
- груди 86-92 см, талія 64-70 см, бедра 88-94 см
Розмір 46-48 підійде на параметри тіла:
- груди 92-98 см, талія 70-76 см, бедра 94-100 см
Розмір 50-52 підійде на параметри тіла:
- груди 98-104 см, талія 76-82 см, бедра 100-106 см
ЗАМІРИ ВИРОБУ ПО РОЗМІРАХ
42-44:
- ПОГ - півобхват грудей - 57 см
- Довжина рукава - 55 см
- Довжина куртки - 57 см
- Ширина плеча - 18 см
46-48:
- ПОГ - півобхват грудей - 61 см
- Довжина рукава - 57 см
- Довжина куртки - 59 см
- Ширина плеча - 19 см
50-52:
- ПОГ - півобхват грудей - 66 см
- Довжина рукава - 59 см
- Довжина куртки - 61 см
- Ширина плеча - 21 см
_________________________________________________________________________________________________________________________
РОЗМІРНА СІТНА
42-44 46-48 50-52
СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті .
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trikobakh |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Міжнародний розмір | S |
| Вид куртки | Бомбер |
| Тип тканини | Еко-шкіра |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 100% — ПОЛІЄСТЕР |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Колір | Чорний |
| Тип коміра | Стійка |
| Матеріал підкладки | Віскоза |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість, Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 57 см |
| Довжина рукава вироба | 53 см |
| Ширина виробу | 52 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
- Ціна: 3 560 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове пакування виробника: поліетиленовий пакет з логотипом виробника











