-26%Чорна куртка лайнер жіноча весняна стьобана Felicity оверсайз коротка
- В наявності
- Код: Felicity
2 710 ₴
2 010 ₴
Замовляйте актуальну молодіжну куртку лайнер зі стьобаної плащовки у модних відтінках сезону:
- Реальні фото та відеоогляди
- Українське виробництво: фабричне пошиття - рівні шви, правильна форма, матеріали нового покоління
- Визначимо розмір, який підійде саме Вам
- Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти
- Обмін та повернення
- Працюємо напряму з виробником
- Гарячий модний тренд, що має бути у Вашій шафі
Демісезонна куртка лайнер жіноча - та сама курточка, яку шукає кожна модниця цієї весни
Це та модель куртки, яку шукає кожна модниця цієї весни: комфортна і тепла, що так важливо для мінливої погоди. Короткий фасон додає образу легкості та сучасності, добре поєднується з джинсами, костюмами й сукнями. Куртка утеплена інноваційним наповнювачем gloft 150, який забезпечує оптимальне тепло без зайвого об’єму. Верх виготовлений зі щільної плащівки Emmi, що захищає від вітру та вологи.
Ця куртка для тебе, якщо ти любиш модні трендові речі і завжди тримаєш руку на пульсі моди. Вона точно має бути у твоєму гардеробі для створення стильних аутфітів. Модель дуже вдало втілює актуальний фасон оверсайз у поєднанні з класичними елементами.
ЗАМІРИ ВИРОБУ ПО РОЗМІРАХ
XS-M
- півобхват грудей (ПОГ) - 57 см
- півобхват талії (ПОТ) - 55 см
- довжина рукава 59 см
- ширина плеча 14 см
M-L
- півобхват грудей (ПОГ) - 59 см
- півобхват талії (ПОТ) - 57 см
- довжина рукава 60 см
- ширина плеча 14 см



СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті .
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | X-Woyz |
| Країна виробник | Україна |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Міжнародний розмір | XS/S |
| Вид куртки | Бомбер |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 100% поліестер |
| Вид утеплювача | Штучний пух |
| Колір | Чорний |
| Тип коміра | Без коміра |
| Матеріал підкладки | Віскоза |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Кнопки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість, Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 60 см |
| Довжина рукава вироба | 74 см |
| Ширина виробу | 57 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пошиття | Фабричний |
| Колекція | Сезон 2026 |
- Ціна: 2 010 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове пакування виробника: поліетиленовий пакет з логотипом виробника










