Стильне весняне жіноче пальто Kayli у молочному відтінку модель оверсайз двобортний фасон
Елегантна модель пальта виконана у трендовому молодіжному фасоні 2026 з турецького кашеміру (Склад : 60 % віскоза 20% вовна 20% поліестер). Гарно сідіє по фігурі, чітка лінія плечей. Стилізується з молодіжним взуттям: жокейськими чоботами та спортивними моделями.
- Довжина - 125 см
- Рукав - 66 см
РОЗМІР УНІВЕРСАЛЬНИЙ : 44-50
КОМУ ПІДІЙДЕ ? - жінкам з параметрами:
- груди 88-100 см
- талія 68-100 см
- бедра 94-104 см
- ріст - от 162 см
Замовити пальто жіноче з Нової колекції на AnaSol-Style!

Якщо ви шукаєте елегантне довге пальто, що гармонійно впишеться у ваш гардероб та буде вдало поєднуватись з усіма речами, то це саме та модель. У нас ви зможете отримати консультацію щодо потрібного розміру, який підійде саме під ваші параметри.
Звертайтесь - визначимо розмір, який підійде саме Вам. Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти. Обмін та повернення.
РОЗМІРНА СІТКА
СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті .
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | X-Woyz |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват талії | 74 см |
| Обхват стегон | 98 см |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Молочний |
| Вид пальто | Двобортне |
| Тип тканини | Кашемір |
| Склад | 60 % віскоза 20% вовна 20% поліестер |
| Матеріал підкладки | Віскоза |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Тип коміра | Відкладний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Оздоблення та прикраси | Пояс |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Гудзики, Кнопки |
| Капюшон | Без капюшона |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Тип кишень | Прорізні |
| Властивості тканини | Повітропроникність, Вітростійкість |
| Довжина від горловини до низу вироба | 125 см |
| Довжина рукава вироба | 66 см |
| Ширина виробу | 54 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
| Довжина виробу | 125 см |
| Особливості | На ґудзиках |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пошиття | Фабричний |
| Колекція | Сезон 2026 |
- Ціна: 3 980 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове пакування виробника: поліетиленовий пакет з логотипом виробника










