-22%Куртка бомбер демісезонна замшева жіноча оверсайз Emma бежева
- В наявності
- Код: Emma
2 940 ₴
2 290 ₴
Відшивається в універсальному 44-50 р та підійде на наступні параметри тіла жінки:
- груди: 90-104 см
- талія 70 - 92 см
- бедра 92-106 см
Замовляйте модний жіночий замшевий бомбер оверсайз:
- Реальні фото та власні відеоогляди
- Українське виробництво: фабричне пошиття - рівні шви, правильна форма, матеріали нового покоління
- Визначимо розмір, який підійде саме Вам
- Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти
- Обмін та повернення
- Працюємо напряму з виробником




_________________________________________________________________________________________________________________________
СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті .
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | X-Woyz |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/50 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Міжнародний розмір | S |
| Вид куртки | Бомбер |
| Тип тканини | Замша |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 30% бавовна та 70% поліестер |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Колір | Бежевий |
| Тип коміра | Без коміра |
| Матеріал підкладки | Віскоза |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Кнопки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Властивості тканини | Водотривкість, Повітропроникність |
| Довжина від горловини до низу вироба | 62 см |
| Довжина рукава вироба | 75 см |
| Ширина виробу | 52 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пошиття | Фабричний |
| Колекція | Сезон 2026 |
- Ціна: 2 290 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове пакування виробника: поліетиленовий пакет з логотипом виробника











