-35%Чорна стильна кофта нарядна жіноча з мереживом
- В наявності
- Код: 45652
1 150 ₴
750 ₴
Кофта нарядна жіноча з мереживом — витонченість та жіночність у кожній деталі
Ефектний гольф з мережива. Модель прямого крою з круглою горловиною та довгими рукавами сідає по фігурі, забезпечуючи комфорт і свободу рухів. Малюнок мережива може трохи відрізнятися.
Розміри виробу в розмірі 44:
- Довжина виробу: 62 см
- Довжина рукава: 70 см
- Склад - 100% поліестер
Модель на фото: зріст 174 см, одягнуто на параметри 88-68-94 розмір 44
Елегантна кофта з мережива — це поєднання ніжності, вишуканості та сучасного стилю. Ця нарядна кофта стане акцентом вашого образу — поєднуйте її зі спідницями, брюками або класичними джинсами для створення стильного look’у.
Звертайтесь - визначимо розмір, який підійде саме Вам. Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти. Обмін та повернення.
ЗАМІРИ МОДЕЛІ ПО РОЗМІРАХ

Замовити стильну жіночу кофту прямо зараз на AnaSol-Style!



РОЗМІРНА СІТКА
44 46 48 50 52

СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модний острів |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Кофта |
| Властивості тканини | Повітропроникність, Еластичність висока / Стрейч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 62 см |
| Довжина рукава | Довгий |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Чорний |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват стегон | 92 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Оздоблення та прикраси | Мережива |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 100% поліестер |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип коміра | Воротник гольф |
| Тип тканини | Ажур |
| Фасон вирізу горловини | Під горло |
| Фасон рукава | Довгий |
- Ціна: 750 ₴
- Спосіб упаковки: Пакет з фірмовим логотипом виробника





