-25%Кофта тепла жіноча на осінь оверсайз Trikobakh молочна
- В наявності
- Код: 2798
2 040 ₴
1 540 ₴
Кофта тепла жіноча на осінь оверсайз — стиль і комфорт у вільному крої
Теплий джемпер оверсайз створений для комфортного та стильного образу у прохолодну пору. Виріб виготовлений з м’якої бавовняної пряжі з включенням бамбука, нейлону та лайкри. Він приємний до тіла, середньої щільності, гарно тягнеться та підкреслює розслаблений силует. Комфортна лінія плеча, охайний комір-стійка та еластичні манжети забезпечують зручність у носінні.
Особливості товару
• Вільний оверсайз крій для максимального комфорту
• М’яка бавовняна пряжа з включенням бамбука та лайкри
• Комфортна лінія плеча та охайний комір-стійка
• Еластичні манжети та низ для збереження форми
• Середня щільність тканини, легке розтягування
Джемпер легко комбінується з джинсами, легінсами або спідницями для створення повсякденного або стильного образу. Він забезпечує комфорт та тепло без обмеження рухів, довго зберігає форму після прання та підходить для щоденного носіння.
Характеристики
• Довжина виробу: 70–73 см (±2 см)
• Ширина: у спокійному стані 56–62 см, у розтягнутому — 64–70 см
• Довжина рукава: 52 см, ширина плеча 16–19 см
• Склад: 60% бавовна, 25% бамбук, 10% нейлон, 5% лайкра
• Догляд: ручне прання у прохолодній воді, не віджимати, сушити горизонтально
Доставка та оплата
Доставка по всій Україні з можливістю примірки при отриманні. Оплата готівкою при доставці або онлайн банківською карткою.
Замовте стильний теплий джемпер оверсайз вже сьогодні та створіть комфортний осінній образ!
РОЗМІРНА СІТКА

Для правильного визначення розміру зробіть заміри тіла, які приведені в таблиці.
Згідно ваших даних нам буде не складно визначити потрібний вам розмір.
ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ САМЕ У НАС
- Професійна консультація менеджера як купити жіночу кофту
- Обмін/Повернення якщо не підійшло
- Співвідношення якості продукції і ціни вас приємно здивує
- Час відповіді компанії - протягом 10 хвилин
СПОСОБИ ОПЛАТИ ЗАМОВЛЕННЯ
Продаючи вам товари, ми гарантуємо , що купуючи у нас ви отримуєте товар, який відповідає опису і представленим фото.
Тому не потрібно турбуватись про те, що вам може не приїхати замовлена річ.
Роблячи оплату 100% на карту ви економите ваші гроші, оскільки не оплачуєте комісію за перерахування коштів.
Доставку сплачує Покупець.
СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті .
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trikobakh |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Кофта |
| Властивості тканини | Повітропроникність, Еластичність висока / Стрейч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 70 см |
| Довжина рукава | Довгий |
| Довжина рукава вироба | 52 см |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Молочний |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Міжнародний розмір | S |
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/52 |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 60% - БАВОВНА, 25% - БАМБУК, 10% - НЕЙЛОН, 5% - ЛАЙКРА |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип тканини | В'язання |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Сезон 2026 |
| Пошиття | Фабричний |
- Ціна: 1 540 ₴
- Спосіб упаковки: Пакет з фірмовим логотипом виробника










