-17%Сукня в'язана гольф жіноча тепла осінь зима максі перлина
- В наявності
- Код: 2897
2 900 ₴
2 400 ₴
Сукня в’язана гольф жіноча тепла осінь-зима максі — елегантність і тепло в кожному образі
Максі-сукня гольф із напіввовняної пряжі стане базовою річчю вашого осінньо-зимового гардероба. Лаконічний фасон із прямим силуетом та щільною в’язкою забезпечує комфорт і свободу рухів, при цьому тримає форму і виглядає елегантно. Комір-хомут додає витонченості та затишку, а довжина виробу — 125 см — підкреслює жіночність. Довжина рукава — 51 см, ширина плеча 13–14 см.

Для правильного визначення розміру зробіть заміри тіла, які приведені в таблиці.
Згідно ваших даних нам буде не складно визначити потрібний вам розмір.
ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ САМЕ У НАС
- Професійна консультація менеджера як купити вязане плаття
- Обмін/Повернення якщо не підійшло
- Співвідношення якості продукції і ціни вас приємно здивує
- Час відповіді компанії - протягом 10 хвилин
СПОСОБИ ОПЛАТИ ЗАМОВЛЕННЯ
Продаючи вам товари, ми гарантуємо , що купуючи у нас ви отримуєте товар, який відповідає опису і представленим фото.
Тому не потрібно турбуватись про те, що вам може не приїхати замовлена річ.
Роблячи оплату 100% на карту ви економите ваші гроші, оскільки не оплачуєте комісію за перерахування коштів.
Доставку сплачує Покупець.
СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті .
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trikobakh |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина рукава | Довгий |
| Довжина сукні | Довге / макси |
| Колір | Пудровий |
| Міжнародний розмір | S |
| Наявність кишень | Ні |
| Наявність корсету | Ні |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват талії | 70 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Склад | 40% - ВОВНА, 25% - ВІСКОЗА, 20% - АКРИЛ-СОФТ, 15% - ПОЛІАМІД |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип тканини | В'язання |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Фасон рукава | Довгий |
| Фасон сукні | Максі |
| Шлейф | Ні |
- Ціна: 2 400 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмовий пакет з логотипом виробника









