Новинка
-18%
-18%влевовправо
Блискуча вечірня святкова сукня Кім міні великих розмірів з люрексу бежева
- В наявності
- Код: 1712212
1 640 ₴
1 340 ₴
+380 (50) 139-23-13
менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Деталі: V-подібне декольте, довгий ушивний рукав, потайна блискавка по спинці, відрізна лінія талії, спідниця на підкладці із сітки.
Артикул: 1712212
Тканина: трикотаж люрекс
Склад: 100% полиэстер
Сезон: весна-лето
Розмірний ряд: 52-54
Тканина: трикотаж люрекс
Склад: 100% полиэстер
Сезон: весна-лето
Розмірний ряд: 52-54

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Peony |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Вечірнє плаття |
| Колір | Бежевий |
| Міжнародний розмір | 2XL-3XL |
| Обхват грудей | 114 см |
| Обхват стегон | 118 см |
| Обхват талії | 98 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50/54 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 100% полиэстер |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип тканини | Люрекс |
| Фасон вирізу горловини | V-подібним |
| Фасон сукні | Міні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 52-54 |
| Тканина | трикотаж люрекс |
- Ціна: 1 340 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове пакування виробника



