-15%Пальто сорочка демісезонне кашемірове коротке коричневе
- В наявності
- Код: 2044.5341
2 740 ₴
2 340 ₴
Замовити пальто жіноче осінь з Нової колекції на AnaSol-Style!
РОЗМІРНА СІТКА

Для правильного визначення розміру зробіть заміри тіла, які приведені в таблиці.
Згідно ваших даних нам буде не складно визначити потрібний вам розмір.
ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ САМЕ У НАС
- Фахова консультація менеджера по вибору моделі демісезонного жіночого пальта
- Обмін/Повернення якщо не підійшло
- Співвідношення якості продукції і ціни вас приємно здивує
- Час відповіді компанії - протягом 10 хвилин
СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті .
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seventeen |
| Країна виробник | Україна |
| Вид пальто | Пальто - сорочка |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Властивості тканини | Водотривкість, Повітропроникність, Вітростійкість |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина виробу | 80 см |
| Довжина від горловини до низу вироба | 82 см |
| Довжина рукава вироба | 64 см |
| Застібка | Гудзики |
| Капюшон | Без капюшона |
| Колір | Бежевий |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Матеріал підкладки | Віскоза |
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват талії | 70 см |
| Особливості | На ґудзиках |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Тип кишень | З клапанами |
| Тип коміра | Відкладний |
| Тип тканини | Пальтовая тканина |
| Фасон рукава | Довгий |
| Ширина виробу | 56 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Сезон 2026 |
| Наявність | В наявності |
| Пошиття | Фабричний |
- Ціна: 2 340 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове пакування виробника






