-20%Чорна сорочка жіноча з довгим рукавом однотонна класична
- В наявності
- Код: 2328.6488
1 980 ₴
1 580 ₴
Купити елегантну жіночу шовкову блузку з бантом:
- Українське виробництво: фабричне пошиття Харків, рівні шви, правильна форма, гарно сідає по фігурі, матеріали нового покоління
- Професійна консультація щодо розміру, який підійде саме Вам
- Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти
- Обмін та повернення
- Працюємо напряму з виробником
Стильна жіноча блуза з шовку з бантом - для створення святкового образу
Елегантна шовкова блузка з бантом вільного покрою, з довгим прямим рукавом на манжеті на гудзмк. Чітко сідає по плечах. Стилізована красивим бантом, який можна носити за власним стилем
- СКЛАД: 97% поліестер, 3% еластан
ЗАМІРИ ВИРОБУ ПО РОЗМІРАХ
S-M :
- півобхват грудей (ПОГ) - 49 см
- півобхват талії (ПОТ) - 49 см
- довжина рукава 61 см
- ширина плеча 14 см
L-XL :
- півобхват грудей (ПОГ) - 53 см
- півобхват талії (ПОТ) - 53 см
- довжина рукава 62 см
- ширина плеча 15 см
2XL-3XL:
- півобхват грудей (ПОГ) - 57 см
- півобхват талії (ПОТ) - 57 см
- довжина рукава 63 см
- ширина плеча 16 см
КОМУ ПІДІЙДЕ ЦЯ МОДЕЛЬ СОРОЧКИ?
✔ Для жінок, які шукають базову білу сорочку для модних стилізацій
✔ Для усіх типів фігури - прямий крій та довгий класичний рукав
✔ Для робочих та офісних луків: гарно поєднується з усіма речами класичного гарднробу та в стилі кежуал
✔ Для жінок будь-якого віку - натуральна тканина та вільне прилягання підходять для усіх вікових категорій
Купити блузку жіночу недорого з Нової колекції на AnaSol-Style!
ВІДШИВАЄТЬСЯ В НАСТУПНИХ РОЗМІРАХ
S-M L-XL 2XL-3XL

СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті .
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seventeen |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Блузка |
| Властивості тканини | Повітропроникність, Гігроскопічність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 62 см |
| Довжина рукава вироба | 61 см |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Коричневий |
| Обхват грудей | 114 см |
| Обхват стегон | 116 см |
| Обхват талії | 98 см |
| Обхват шиї | 42 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Силует | Напівприлеглий |
| Склад | бавовна 50% віскоза 50% |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Тип тканини | Блузочная тканина |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Фасон рукава | Довгий |
| Фасони | Прямий |
| Ширина виробу | 49 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Сезон 2026 |
| Пошиття | Фабричний |
- Ціна: 1 580 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання виробника: картонна коробка





