-22%Біла сорочка жіноча з довгим рукавом однотонна класична
- В наявності
- Код: 2328.6489
1 780 ₴
1 380 ₴
Купити білу жіночу сорочку з натуральної тканини в класичному дизайні з накладними кишеням на грудях:
- Реальні фото товару
- Українське виробництво: фабричне пошиття Харків, рівні шви, правильна форма, гарно сідає по фігурі, матеріали нового покоління
- Професійна консультація щодо розміру, який підійде саме Вам
- Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти
- Обмін та повернення
- Працюємо напряму з виробником
Біла жіноча сорочка класична - правильна посадка по фігурі і нічого зайвого
Комфортна жіноча біла сорочка з накладними нагрудними кишенями зі щільної бавовняної натуральної тканини, з легкою розтяжністю. Прямий крій, низ виробу з фігурним кроєм, застібка на гудзики, вільного прилягання. Рукави на манжетах. Комір класичний відкладний, гарно тримає форму.
- СКЛАД: 70% бавовна, 25% віскоза, 5% еластан
ЗАМІРИ ВИРОБУ ПО РОЗМІРАХ
S-M :
- півобхват грудей (ПОГ) - 49 см
- півобхват талії (ПОТ) - 49 см
- довжина рукава 61 см
- ширина плеча 14 см
L-XL :
- півобхват грудей (ПОГ) - 53 см
- півобхват талії (ПОТ) - 53 см
- довжина рукава 62 см
- ширина плеча 15 см
2XL-3XL:
- півобхват грудей (ПОГ) - 57 см
- півобхват талії (ПОТ) - 57 см
- довжина рукава 63 см
- ширина плеча 16 см
КОМУ ПІДІЙДЕ ЦЯ МОДЕЛЬ СОРОЧКИ?
✔ Для жінок, які шукають базову білу сорочку для модних стилізацій
✔ Для усіх типів фігури - прямий крій та довгий класичний рукав
✔ Для робочих та офісних луків: гарно поєднується з усіма речами базового гардеробу та в стилі кежуал
✔ Для жінок будь-якого віку - натуральна тканина та вільне прилягання підходять для усіх вікових категорій
Сорочка жіноча з Нової колекції на AnaSol-Style!



ВІДШИВАЄТЬСЯ В НАСТУПНИХ РОЗМІРАХ
S-M L-XL 2XL-3XL

СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті .
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seventeen |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сорочка |
| Властивості тканини | Повітропроникність, Гігроскопічність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Білий |
| Обхват грудей | 114 см |
| Обхват стегон | 116 см |
| Обхват талії | 98 см |
| Обхват шиї | 42 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Силует | Напівприлеглий |
| Склад | бавовна 50% віскоза 50% |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Тип тканини | Блузочная тканина |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пошиття | Фабричний |
| Колекція | Сезон 2026 |
- Ціна: 1 380 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове паковання виробника: картонна коробка








