Новинка
-12%
-12%влевовправо
Сарафан літня сукня кавос на бретельках пляжна довга біло-молочна
- В наявності
- Код: 2505252
2 440 ₴
2 140 ₴
+380 (50) 139-23-13
менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Деталі: А-силує, довжина максі, регульовані бретелі, кишені в бічних швах
Довжина виробу без урахування бретелей 135 см
На моделі розмір 52-54 (XXL-3XL)
Артикул: 2505252
Тканина: льон
Склад: 100% льон
Сезон: весна-лето
Розмірний ряд: 48-50
Тканина: льон
Склад: 100% льон
Сезон: весна-лето
Розмірний ряд: 48-50

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Peony |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сарафан |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Білий |
| Міжнародний розмір | XL |
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват стегон | 108 см |
| Обхват талії | 90 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/50 |
| Склад | 100% лён |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сезон | Літо |
| Колекція | Сезон 2026 |
| Пошиття | Фабричний |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Тип тканини | Лён |
- Ціна: 2 140 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова упаковка: поліетиленовий пакет з логотипом виробника


