Новинка
-20%
-20%влевовправо
Літня сукня футболка великих розмірів чорна
- В наявності
- Код: 0506253
1 470 ₴
1 170 ₴
+380 (50) 139-23-13
менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Деталі: Вільний силует, кругла горловина, спущена лінія плеча. Принт на грудях і спині.
Довжина виробу 84 см.
Артикул: 0506253
Тканина: трикотаж
Склад: 95% бавовна 5% еластан
Сезон: весна-лето
Розмірний ряд: 48-50
Тканина: трикотаж
Склад: 95% бавовна 5% еластан
Сезон: весна-лето
Розмірний ряд: 48-50

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Peony |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сукня-футболка |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Міжнародний розмір | XL |
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват стегон | 108 см |
| Обхват талії | 90 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/50 |
| Склад | 95% хлопок 5% эластан |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сезон | Літо |
| Колекція | Сезон 2026 |
| Пошиття | Фабричний |
| Тип | Повсякденний костюм |
- Ціна: 1 170 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова упаковка: поліетиленовий пакет з логотипом виробника




