-13%Легка літня сукня з льону на запах з довгим рукавом квітковий принт блакитна
- В наявності
- Код: 2280.6382
3 010 ₴
2 610 ₴
РОЗМІРНА СІТКА

Для правильного визначення розміру зробіть заміри тіла, які приведені в таблиці.
Згідно ваших даних нам буде не складно визначити потрібний вам розмір.
ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ САМЕ У НАС
- Фахова консультація менеджера по вибору моделі жіночої сукні, яка найбільше вам підходить
- Обмін/Повернення якщо не підійшла
- Співвідношення якості продукції і ціни вас приємно здивує
- Час відповіді компанії - протягом 10 хвилин
УМОВИ ЗАМОВЛЕННЯ
Продаючи вам товари, ми гарантуємо, що купуючи у нас ви отримуєте товар, який відповідає опису і представленим фото.
Тому не потрібно турбуватись про те, що вам може не приїхати замовлена річ.
Роблячи повну передоплату перед відправкою ви економите ваші гроші, оскільки не сплачуєте комісію за переказ коштів.
Доставку сплачує Покупець.
СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті .
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Seventeen |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Квітковий принт |
| Довжина рукава | Довгий |
| Довжина сукні | Міді |
| Колір | Блакитний |
| Наявність кишень | Ні |
| Наявність корсету | Ні |
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% лен |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип тканини | Льон |
| Фасон рукава | Довгий |
| Фасон сукні | Сукня - сорочка |
| Шлейф | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Сезон 2026 |
| Пошиття | Фабричний |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
- Ціна: 2 610 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмовий пакет з логотипом виробника





