-11%Тренч жіночий короткий двобортний з кокеткою терракотовий
- В наявності
- Код: 2247.6292
3 680 ₴
3 280 ₴
Замовляйте модний вкорочений жіночий тренч - обирайте класику, яка виглядає дорого та стильно :
- Реальні фото товару
- Українське виробництво: фабричне пошиття - рівні шви, правильна форма, матеріали нового покоління
- Визначимо розмір, який підійде саме Вам
- Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти
- Обмін та повернення
- Працюємо напряму з виробником
Стильний вкорочений плащ тренч з відкладним розлогим коміром з гострими лацканами з італійської плащівки. Прямого покрою, з двобортними гудзиками, бічні прорізні кишені. Добре сідає по фігурі, не повнить та не додає зайвих об'ємів. Гарно доповнить ваш стиль та підкреслить індивідуальність. Рукав довгий, декорований патами з пряжками. Внутрішня підкладка з віскози.
- Довжина виробу по спинці: 56 см
- Склад плащівки: 67 % бавовна, 26 % поліестер, 7 % нейлон
- сезон - підійде на весну-осінь, температурний режим 8-18 С °
- відшивається в розмірах: S-M L-XL 2XL-3XL
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ЖІНОЧОГО ТРЕНЧА
- Гарно тримає форму та робить фігуру витонченою: посадка чітко по плечах
- Тканина не кашлатається та не втрачає вигляду
- Не створює зайвих об'ємів - за рахунок прямого покрою візуально додає стрункості силуету
- Підходить як під класичні образи - взуття на підборах, так і під молодіжні - з кросівками
ЗАМІРИ МОДЕЛІ ПО РОЗМІРАХ
S-M : довжина виробу - 55 см, напівобхват грудей - 50 см, напівобхват талії - 48 см, напівобхват бедер - 50 см, ширина плеча 41см, рукав 62 см
L-XL : довжина виробу - 56 см, напівобхват грудей - 54 см, напівобхват талії - 52 см, напівобхват бедер - 54 см, ширина плеча 42 см, рукав 63 см
2XL-3XL: довжина виробу - 57 см, напівобхват грудей - 58 см, напівобхват талії - 56 см, напівобхват бедер - 58 см, ширина плеча 43 см, рукав 64 см
КОМУ ПІДІЙДЕ ЦЯ МОДЕЛЬ ЖІНОЧОГО ТРЕНЧА ?
✔ Для жінок, які цінують якість та добротний крій у верхньому одязі
✔ Для усіх типів фігури - універсальний фасон, що гарно сідає на будь-які параметри
✔ Для тих, хто любить модні тренди, і завжди тримає руку на пульсі моди - стильна новинка, в яку варто інвестувати зараз, оскільки буде актуальним на наступні сезони
✔ Для жінок будь-якого віку - натуральна тканина та універсальний фасон, що підходить молодим модницям та жінкам зрілого віку
✔ Для тих, хто шукає плащ на вихід та для особливих випадків - модель пасує також і до святкового вбрання
Замовити тренч жіночий з Нової колекції на AnaSol-Style!



РОЗМІРНА СІТКА
S - M L - XL 2XL - 3 XL

СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seventeen |
| Країна виробник | Україна |
| Вид плащів | Двобортний |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Властивості тканини | Водотривкість, Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 57 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Застібка | Гудзики |
| Капюшон | Без капюшона |
| Колір | Бежевий |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Матеріал підкладки | Віскоза |
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват стегон | 98 см |
| Обхват талії | 78 см |
| Оздоблення та прикраси | Пояс |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/50 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 67% бавовна, 7% нейлон,26% поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип коміра | Відкладний |
| Тип матеріалу | Натуральний |
| Тип тканини | Плащівка |
| Фасон рукава | Довгий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Догляд за одягом | ручне прання до 30° |
- Ціна: 3 280 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове пакування виробника






