-9%Тренч жіночий класичний на поясі з кокеткою двобортний котонова плащівка терракотовий
- В наявності
- Код: 2246.6286
4 390 ₴
3 990 ₴
Замовляйте стильний жіночий тренч - обирайте класику у яку варто інвестувати на наступні сезони:
- Реальні фото товару
- Українське виробництво: фабричне пошиття - рівні шви, правильна форма, матеріали нового покоління
- Визначимо розмір, який підійде саме Вам
- Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти
- Обмін та повернення
- Працюємо напряму з виробником
Елегантний жіночий довгий тренч з кокеткою. Відкладний комір з гострими лацканами, з поясом. Прямий довгий рукав оздоблений патами з основної тканини. Крій прямий, додає силуєту стрункості. На підкладці з віскози.
- Склад: 100% поліестер
- Сезон - підійде на весну-осінь, температурний режим 8-18 С °
- Відшивається в розмірах: S-M L-XL 2XL-3XL
Модель на фото: зріст 174 см, одягнуто на параметри 88-68-94 розмір S-M . Модель тренча йде розмір у розмір, не оверсайз, потрібно обирати свій розмір
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ЖІНОЧОГО ВКОРОЧЕНОГО ТРЕНЧА
- Гарно тримає форму та робить фігуру витонченою: посадка чітко по плечах
- Тканина не кашлатається та не втрачає вигляду
- Не створює зайвих об'ємів - за рахунок прямого покрою візуально додає стрункості силуету
- Підходить як під класичні образи - взуття на підборах, так і під молодіжні - з кросівками
ПІДБЕРІТЬ ВАШ РОЗМІР ЗА ЗАМІРАМИ ВИРОБУ
S-M : довжина виробу - 118 см, напівобхват грудей - 50 см, напівобхват талії - 48 см, напівобхват бедер - 50 см, ширина плеча 41см, рукав 62 см
L-XL : довжина виробу - 118 см, напівобхват грудей - 54 см, напівобхват талії - 52 см, напівобхват бедер - 54 см, ширина плеча 42 см, рукав 63 см
2XL-3XL: довжина виробу - 118 см, напівобхват грудей - 58 см, напівобхват талії - 56 см, напівобхват бедер - 58 см, ширина плеча 43 см, рукав 64 см
КОМУ ПІДІЙДЕ ЦЯ МОДЕЛЬ ЖІНОЧОГО ТРЕНЧА ?
✔ Для жінок, які цінують якість та сучасний крій у верхньому одязі
✔ Для усіх типів фігури - універсальний фасон, що гарно сідає на будь-які параметри
✔ Для тих, хто любить модні тренди, і завжди тримає руку на пульсі моди - стильна новинка, в яку варто інвестувати зараз, оскільки буде актуальним на наступні сезони
✔ Для жінок будь-якого віку - натуральна тканина та універсальний фасон, що підходить молодим модницям та жінкам зрілого віку
✔ Для тих, хто шукає плащ на вихід та для особливих випадків - модель пасує також і до святкового вбрання



Параметри:
Зростання моделі на фото : 174 см.
Довжина виробу по спинці: 114 см
На фото виріб в розмірі 44 ( S)
РОЗМІРНА СІТКА
S - M L - XL 2XL - 3 XL
* наявність розміру уточнюйте у менеджера

СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seventeen |
| Країна виробник | Україна |
| Вид плащів | Двобортний |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Властивості тканини | Водотривкість, Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 120 см |
| Довжина рукава вироба | 62 см |
| Застібка | Гудзики |
| Капюшон | Без капюшона |
| Колір | Бежевий |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Матеріал підкладки | Віскоза |
| Обхват грудей | 94 см |
| Обхват стегон | 98 см |
| Обхват талії | 78 см |
| Оздоблення та прикраси | Пояс |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Склад | 67% бавовна, 7% нейлон,26% поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип коміра | Відкладний |
| Тип матеріалу | Натуральний |
| Тип тканини | Плащівка |
| Фасон рукава | Довгий |
- Ціна: 3 990 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове пакування виробника









