В’язана сукня жіноча тепла силуетна довга осінь зима — елегантність і комфорт у кожній петлі
В’язана сукня силуетного крою створена для жінок, які прагнуть поєднувати тепло, зручність і витонченість. Модель виконана з високоякісного турецького трикотажу з акрилу та бавовни, що приємно облягає тіло та зберігає форму. Дрібна в’язка й гладка фактура підкреслюють фігуру, а круглий виріз горловини та довгі рукави додають класики. Ідеальний вибір для холодної осені чи зими — на роботу, у подорож або для щоденного носіння. Довжина виробу — 133 см, рукава — 65/72 см.

Для правильного визначення розміру зробіть заміри тіла, які приведені в таблиці.
Згідно ваших даних нам буде не складно визначити потрібний вам розмір.
ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ САМЕ У НАС
- Професійна консультація менеджера як купити вязане плаття
- Обмін/Повернення якщо не підійшло
- Співвідношення якості продукції і ціни вас приємно здивує
- Час відповіді компанії - протягом 10 хвилин
СПОСОБИ ОПЛАТИ ЗАМОВЛЕННЯ
Продаючи вам товари, ми гарантуємо , що купуючи у нас ви отримуєте товар, який відповідає опису і представленим фото.
Тому не потрібно турбуватись про те, що вам може не приїхати замовлена річ.
Роблячи оплату 100% на карту ви економите ваші гроші, оскільки не оплачуєте комісію за перерахування коштів.
Доставку сплачує Покупець.
СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті .
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Модний острів |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина рукава | Довгий |
| Довжина сукні | Міді |
| Колір | Бежевий |
| Міжнародний розмір | L |
| Наявність кишень | Ні |
| Наявність корсету | Ні |
| Обхват грудей | 98 см |
| Обхват стегон | 102 см |
| Обхват талії | 78 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Склад | 50% поліестер, 30% віскоза, 20% котон |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип тканини | В'язання |
| Фасон вирізу горловини | Декольте |
| Фасон рукава | Довгий |
| Фасон сукні | Міді |
| Шлейф | Ні |
- Ціна: 1 640 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмовий пакет з логотипом виробника





