-14%Жіночі зимові черевики Коронате набивне хутро еко нубук чорні
- В наявності
- Код: H869
2 820 ₴
2 420 ₴
Замовляйе тепленькі та зручні зимові черевики для широкої стопи на набивному хутрі:
- Реальні огляди взуття та власні фото
- Визначимо розмір, який підійде саме Вам
- Швидка відправка без передоплати з приміркою у відділенні Нової пошти
- Обмін та повернення
- Фабричне пошиття - рівні шви, правильна форма, матеріали нового покоління
Зручна пара жіночих зимових черевиків на широку ногу великого розміру спеціально призначена для жінок з повними ногами і широкими ступнями.
Свобідне прилягання дозволить навіть жінкам з дуже повними ногами почувати себе впевнено і надасть комфорт при ходьбі.
- Верх: викоякісний еко нубук
- Застібка: блискавка
- Утеплення: густе набивне хутро
- Підошва: анатомічна платформа ПВХ
- Розраховані на стопу шириною до 12 см і з підйомом до 38 см в об'ємі.
Підійдуть для жінок більш зрілого віку. Доступна ціна та універсальність дизайну дозволяють зробити їх моделлю на кожен день для холодної пори року. Зручні у взуванні. За рахунок вшитих зверху резинок розтягуються на потрібну ширину у підйомі, тому гарно підходять на широку стопу.
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ДАНОЇ МОДЕЛІ ВЗУТТЯ:
- ЛЕГКО ВЗУВАТИ - комфортна колодка
- ДЛЯ НЕСТАНДАРТНОЇ СТОПИ: широкої, а також для ніг схильних до набряків, вальгусної кісточки та з високим підйомом
- М'ЯКІ - не тиснуть та не натирають
- СЕЗОННІСТЬ - утеплені густим та м'яким набивним хутром, для холодної пори року
- ПОВНОМІРНІ - рекомендуємо купувати свій розмір
- 37 - 24 см
- 38 - 24,5 см
- 39 - 25,5 см
- 40 - 26 см
- 41 - 27 см
- 42 - 27,5 см
- 43 - 28 см
- 44 - 28,5 см
СПОСОБИ ОПЛАТИ ТОВАРУ
1. Післяплата - Оплата при отриманні на Новій Пошті
2. Онлайн оплата кредитною та дебетовою карткою Visa, Mastercard - WayForPay - при оформленні Замовлення на сайті чи за реквізитами наданими нашим менеджером.
3. Промоплата - при оформленні Замовлення на сайті.
4. Безготівковий розрахунок за реквізитами на поточний рахунок ФОП.
ДОСТАВКА ТОВАРУ
1. Доставка Новою Поштою на відділення - Доставка сплачується згідно з тарифами Нової Пошти при отриманні товару.
2. Адресна доставка до дверей по Україні - При оформленні Замовлення ви вказуєте адресу доставки за якою має бути відправлено товар. Вартість адресної доставки сплачується покупцем кур'єру в момент отримання товару
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trendy |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Вид взуття | Черевики |
| Сезон | Зима |
| Розмір жіночого взуття | 37 |
| Довжина устілки | 23 |
| Повнота взуття | Тип «H» |
| Матеріал верху | Нубук |
| Матеріал підкладки | Набивний хутро |
| Матеріал підошви | ПВХ |
| Каблук/Підошва | Танкетка |
| Висота платформи | 2 см |
| Висота голінища/задника | 15 см |
| Обхват голінища | 44 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Тип носка | Закритий |
| Застібка | Блискавка |
| Стиль | Повсякденний |
| Колір | Чорний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Оздоблення та прикраси | Хутро |
| Вид устілки | Анатомічна |
| Перфорація | Ні |
| Мембрана | Ні |
| Прошивка | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал устілки | Текстиль |
| Вид підошви | нековзна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пошиття | Фабричний |
| Колекція | Сезон 2026 |
- Ціна: 2 420 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове пакування виробника: картонна коробка




