Новинка
-19%
-19%влевовправо
Стильний домашній плюшевий комплект вкорочений халат на пояс свобідного покрою брюки S-M
- В наявності
- Код: 1951.5070
2 140 ₴
1 740 ₴
+380 (50) 139-23-13
менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уютный домашний комплект выполнен из плюша (велюра). Пояс брюк идет на резинке 4 см. Рукав длинный, втачной. Пояс съёмный.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Seventeen |
| Країна виробник | Україна |
| В комплект входить | Штани |
| Вид виробу | Комплект |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул моделі | 1951.5070 |
| До комплекту входить | Штани |
| Декоративні елементи | Манжети, відстрочка, кишені, пояс штанів на гумці 4 см |
| Довжина виробу | S-M=78 см, L-XL=79,5 см |
| Довжина рукава | S-M=46 см, L-XL=47,5 см |
| Догляд за одягом | ручне прання до 30° |
| Колекція | Home party |
| Колір | рожевий (малина) |
| Комплектація | Укорочений халат, штани, пояс |
| Конструктивні елементи | Рельєфи |
| Матеріал | плюш (велюр) |
| Назва | Домашній комплект 1951.5070 |
| Наявність | В наявності |
| Популярність | 46380 |
| Розмір | S-M |
| Сезон | Демисезон |
| Ціна | 1617 |
| Штрихкод | 2000000175553 |
- Ціна: 1 740 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове пакування виробника









