РОЗПРОДАЖ
-19%
-19%влевовправо
Плаття Альмерія (джинсовий) 3003233
- В наявності
- Код: 3003233
1 620 ₴
1 320 ₴
+380 (50) 139-23-13
менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Деталі: Плаття завдовжки міді з глибоким декольте, регульованими бретельками.
Довжина сукні по спині без урахування бретелей 104 см
На моделі розмір 52-54 (XXL-XXXL).
Артикул: 3003233
Тканина: шовк Армані
Склад: 100% шовк
Сезон: весна-лето
Розмірний ряд: 48-50
Тканина: шовк Армані
Склад: 100% шовк
Сезон: весна-лето
Розмірний ряд: 48-50

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Peony |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Довжина сукні | Міді |
| Колір | Синій |
| Міжнародний розмір | 3XL-4XL |
| Наявність кишень | Так |
| Наявність корсету | Ні |
| Обхват грудей | 116 см |
| Обхват стегон | 118 см |
| Обхват талії | 98 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54/56 |
| Сезон | Літо |
| Склад | 50% віскоза, 50% поліестер |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип тканини | Віскоза |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Без рукава |
| Фасон сукні | Міді |
| Шлейф | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Сезон 2026 |
| Пошиття | Сезон 2026 |
- Ціна: 1 320 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмовий пакет з логотипом виробника






