Прогулянковий костюм із софту. Блузка з V-подібним розрізом горловини. Короткі рукави із фігурним вирізом. Принтована спідниця-міді із розрізом. Талія на резинці позаду. Доповнена прорізними кишенями збоку..
Заміри виробу в 54-56 розмірі:
Заміри блузки:
- довжина виробу – 69 см;
- довжина рукава – 28 см.
Заміри спідниці:
- довжина виробу – 77 см.
РОЗМІРНА СІТКА

Для правильного визначення розміру зробіть заміри тіла, які приведені в таблиці.
Згідно ваших даних нам буде не складно визначити потрібний вам розмір.
ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ САМЕ У НАС
- Грамотна консультація менеджера по вибору жіночого костюма великих розмірів , який найбільше вам підходить
- Обмін/Повернення якщо не підійшов
- Співвідношення якості продукції і ціни вас приємно здивує
- Час відповіді компанії - протягом 10 хвилин
СПОСОБИ ОПЛАТИ ЗАМОВЛЕННЯ
Продаючи вам товари, ми гарантуємо , що купуючи у нас ви отримуєте товар, який відповідає опису і представленим фото.
Тому не потрібно турбуватись про те, що вам може не приїхати замовлена річ.
Роблячи оплату 100% на карту ви економите ваші гроші, оскільки не оплачуєте комісію за перерахування коштів.
Доставку сплачує Покупець.
Способи оплати за товар:
1. Безготівковий розрахунок - оплата на карту Приват, сплачуєте 100% вартості товару. При такому розрахунку немає комісії Нової Пошти за переказ коштів.
2. Оплата на Новій Пошті при отриманні.
Ви сплачуєте покупку на пошті, при цьому комісія складає: 20 грн.+2% від суми замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модний острів |
| Країна виробник | Україна |
| Верх | Блузка |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Довжина рукава вироба | 40 см |
| Застібка | Блискавка, Кнопки |
| Колір | Блакитний |
| Костюм складається з | Блуза, спідниця |
| Міжнародний розмір | 4XL |
| Низ | Спідниця |
| Обхват грудей | 118 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Обхват талії | 98 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 56/58 |
| Сезон | Літо |
| Склад | 50% полиэстер 50% вискоза |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип тканини | Віскоза |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина крокового шва | 70 см |
| Зони вентиляції | Зони пахв |
| Капюшон | Без капюшона |
| Колекція | Сезон 2026 |
| Стать | Жіночий |
| Пошиття | Фабричний |
- Ціна: 1 740 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове пакування виробника: поліетиленовий пакет з логотипом виробника




