Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний жилет з V-подібним вирізом горловини та фігурним низом. Лінія грудей з виточками. Декорований "листочками" з боків зпереду. Застібається на кнопки.
Заміри виробу в 44 розмірі:
- довжина виробу по спинці - 53 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модний острів |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Класичний жакет |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 71 см |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Чорний |
| Матеріал підкладки | Віскоза |
| Міжнародний розмір | S |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Сезон | Літо |
| Силует | Напівприлеглий |
| Склад | 50% поліестер, 45% віскоза, 5% вовна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
- Ціна: 1 490 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова упаковка: поліетиленовий пакет з логотипом виробника





