Новинка
-24%
-24%влевовправо
Літня сукня з відкритими плечима з квітковим принтом чорна
- В наявності
- Код: 1752.4666
1 690 ₴
1 290 ₴
+380 (50) 139-23-13
менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Утонченное платье, которое покорит твое сердце. Нежная и невесомая текстура придадут романтичности твоему образу. Изюминка платья состоит в рюше. Она идет по низу изделия и по верху. В платье есть подкладка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Seventeen |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Квітковий принт |
| Довжина рукава | Короткий |
| Довжина сукні | Міді |
| Колір | Чорний |
| Наявність кишень | Так |
| Наявність корсету | Ні |
| Обхват грудей | 88 см |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Оздоблення та прикраси | Пояс |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Сезон | Літо |
| Склад | котон 80% поліестер 20 % |
| Стиль | Casual |
| Тип тканини | Softshell |
| Фасон рукава | Короткий |
| Фасон сукні | А-силует |
| Шлейф | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Сезон 2026 |
| Пошиття | Фабричний |
- Ціна: 1 290 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмове пакування виробника








